Manager Soldica: „Na teraz nie ma dla Roberto żadnego interesującego rywala z Polski.”

04 Luty 2020
9
Manager Soldica: „Na teraz nie ma dla Roberto żadnego interesującego rywala z Polski.”
foto.: instagram.com

Najnowszy wywiad Andrzeja Grzebyka natchnął nas do przemyśleń a propos jego kolejnych poczynań. Po wewnętrznej burzy mózgów nabraliśmy mocnego przekonania, że to właśnie on może być kolejnym przeciwnikiem dla Roberto Soldica (17-3) w KSW, które od jakiegoś czasu ma ewidentny problem ze znalezieniem odpowiedniego pretendenta. Tym samym niesnaski podwójnego mistrza z FEN wydają się być idealnie na korzyść Konfrontacji, jednak wg managera Ivana Dijakovica, ten scenariusz nie jest brany pod uwagę:

Andrzej nie jest opcją i nie jest rywalem (na teraz) dla Roberto. Nie wystarczy być mistrzem FEN, by mierzyć się z Soldicem.

Teraz nie ma dla Roberto żadnego interesującego rywala z Polski (jako pretendenta). News w sprawie (kolejnego przeciwnika) już wkrótce.

Tym samym pozostaje czekać na rozwój sytuacji i poczekać na to nazwisko oponenta z zagranicy. Na dziś dzień Chorwat dzierży cztery zwycięstwa z rzędu i wydaje się nie do powstrzymania w 77 kg. Za miesiąc i dwa tygodnie w Łodzi stoczy kolejny pojedynek w obronie tytułu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
11 miesięcy temu

Szkoda że wypuścili Wagnera Prado, by to zawodnik z potencjałem, dwie dominacje w KSW i trzecia walka mogła być o pas, ale woleli wtedy organizować superfighty. Jest też paru zawodników, jak shtyrkov, który mógłby zawalczyć z Narkunem.
Teraz jest jeden zawodnik, nie pamiętam nazwiska, ale niepokonany z CW z kategorii półśredniej i myślę że on mógłby się dobrze sprzedać.
Wiem że przed klawiaturą to łatwo mówić że tego bym wziął i tego 🙂 Ale zawodnicy też mają dużo do powiedzenia 🙂 czy chcą walczyć dla KSW i ile chcą pieniędzy itp. itd.

Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
11 miesięcy temu

Przeciez tego Kincla całego tez rozjedzie , KSW nie ma rywali nie tylko dla Soldica ale tez dla Askhama, Narkuna czy Parnasse , Wojek Rysiewski musi sie spręzyc i poznajdywac jakichs godnych rywali ktorzy wzmocnili by federacje bo takto dupa zbita , z braku laku Narkun vs Askham to jest bezsenzsowne troche bo Askham to nie jest zawodnik wagi polciezkiej , pozniej wpadna pewnie na pomysl walki Askham vs Soldic jak nie zatrudnia kogos w 77 , dla Narkuna to samo jezeli zawalczy z Askhamem to bedzie 4 superfight na ostatnie 5 pojedynkow, dla Parnassa po tym jak obil Buchingera tez nie ma rywala dlatego kombinuja walke z Gamrotem w 66 kg , Wojek Rysiewski cos sie opierdala gdzie tych 300 zawodnikow na kontrakcie ? Gdzie ta wspolpraca Z Bellatorem i PFL panowie K&L? Duzo zapowiedzi jaka to niby najmocniejsza organizacja w Europie , a tu łatanie dziury i braku zawodnikow w kat 93 i 84 superfighem Narkun vs Askham , bunczuczne zapowiedzi Martina jakie to mialy byc wspolprace z bellatorem , a tu Wojek nikogo sensownego od walki Soldic vs Pietrzak nie znalazl przez 6 miesiecy i pewnie na ksw 53 dziure zapcha Kinclem ktory wypadl z pierwszej walki.

Tomaso
Tomaso
11 miesięcy temu

Taka prawda, wykosił całą kategorię, a reszta zawodników uciekła do 70.

Najbliżej jest chyba Michalski, ale tylko dlatego, że po prostu nie ma innych zawodników w 77 w tej chwili, oprócz nich zostali Złoty, Szymuszowski i Kaszubowski. Kogoś pominąłem?

El Jot
El Jot
11 miesięcy temu
Reply to  Tomaso

Patrick Kincl

Kalbar
Kalbar
11 miesięcy temu
Reply to  Tomaso

Michal Pietrzak po pełnym obozie

Tomaso
Tomaso
11 miesięcy temu
Reply to  Kalbar

A Pietrzak normalnie nie walczy w 84?

Kalbar
Kalbar
11 miesięcy temu
Reply to  Tomaso

Niby tak ale walczył z Soldiciem 😛 więc zrozumiałem, ze do KSW wchodzi do 77.

Maciek
Maciek
11 miesięcy temu

Za jakie 2 tygodnie ? 😀 coś nas ominęło?:D