Michał Pasternak po przegranej ze Shtyrkovem: „Myślałem, że Ivan szybciej się spompuje.”

26 Luty 2020
2
Michał Pasternak po przegranej ze Shtyrkovem: „Myślałem, że Ivan szybciej się spompuje.”
foto.: rcc mma

Czarny weekend dla polskiego MMA za granicą za nami i w zasadzie to co było do podsumowania, zostało już powiedziane. Jedynym wyjątkiem jest tutaj Michał Pasternak, który stanął w sobotę przed ogromną szansą z Ivanem Shtyrkovem, jednak nie był w stanie jej wykorzystać ulegając na punkty. W krótkiej rozmowie z naszym portalem mistrz PLMMA opowiedział nam, które elementy zawiodły na RCC MMA 8:

Dla mnie była to ciężka walka. Wiedziałem, że taka będzie pod względem wydolnościowym, bo miałem za zadanie cały czas go zajeżdżać go, a wydaje mi się, że pod tym kątem Ivan był dobrze przygotowany. Bo były 3 rundy gdzie było dużo zapasów i klinczu, o co mi zresztą chodziło. Myślałem, że Shtyrkov spompuje się szybciej i nie będzie mógł za dużo robić, on jednak cały czas dobrze pracował. Być może gdybym miał więcej czasu na przygotowania, to byłbym bardziej gotowy. Nie wiem czy bym wygrał, ale miałbym więcej siły i postawiłby mu jeszcze cięższe warunki. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz trzeba trenować ciężej i wygrywać następne walki.

Michał cały czas jest w posiadaniu wspomnianego pasa Profesjonalnej Ligi, który w przeszłości trener Mirosław Okniński z reguły odbierał, gdy jego fighterzy przegrywali poza organizacją. Odkąd jednak całym przedsięwzięciem zajmują się inne osoby, zmieniły się również zasady panujące w federacji. W dzisiejszym MMAnews Live #92 będziemy mieli jednak okazję, by o to zapytać u źródła.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W.MrozowskiZielony666W Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zielony666W
Gość
Zielony666W
Offline

Cooo? MMA NEWS live z Pasternakiem czy Mirasem Okinskim?

Będzie oglądane.