Ogłoszenie pracodawcy i terminu walki Marcina Helda w ciągu kilku tygodniu

29 Luty 2020
5

Korzystając z faktu przejazdu przez Tychy, nie sposób było nie skorzystać z okazji i zawitać do nowej siedziby Bastionu Tychy, gdzie obecnie wrócił i trenuje Marcin Held. Teraz mieliśmy okazję osobiście zweryfikować nasze wcześniejsze doniesienia a propos potencjalnego kontraktu z amerykańskim PFL:

(Jeszcze) Nic nie mogę powiedzieć o moim kolejnym kontrakcie. Wszystkie informacje w sieci to są jeszcze nieoficjalne i niepotwierdzone doniesienia. Myśle, że już niedługo, w ciągu paru tygodni powinna być informacja o kolejnej organizacji w której będę walczył oraz o terminie kolejnego pojedynku.

Nie chciałbym, żeby były jakieś domysły bo jako zawodnicy jesteśmy zobowiązani kontraktem. Jeżeli byłyby wycieki do prasy, to moglibyśmy być w jakiś sposób za nie ukarani. To jest więc w moim interesie, żeby nigdzie to nie wyciekło.

Gdy już oficjalnie to ogłoszą, to możemy porozmawiać oficjalnie i powiem z jakimi organizacjami było blisko i mogliśmy coś podpisać.

Próbując wysondować trafność sondowania kolejnego pracodawcy i ograniczyć pole manewru, dopytaliśmy czego Marcin tak naprawdę szuka dodatkowo, poza oczywistą możliwością godziwego zarobku:

Warunki finansowe to podstawa, ale chcę także, żeby były to organizacje znane liczące się w świecie. Po UFC poszedłem do ACA, które jest bardzo mocną organizacją, również w Polsce, ale w świecie nie jest tak popularna jak u nas. Jest dużo mniejszych organizacji, które są bardziej popularne. Ta nowa w której będę walczył, jest bardziej rozpoznawalna pod kątem popularności ogólnoświatowej.

Tym samym, pozostaje jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
MichałZawodnik32BoloJangNevermintZielony666 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał
Offline

A może Held vs Gamer?

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

PFL

Nevermint
Gość
Nevermint
Offline

WM mój klub miło Ci widzieć i widzieć, że coś się dzieje. PZDR

Zielony666
Gość
Zielony666
Offline

Przeca wiadomo, że będzie w PFL. Jaram się! Ma szansę to zrobić. Jest w sztosie. Te jego walki w ACA to była rewelacja. Skończenia typu Heldziu wbija się w mega twardego Czeczena i zasadza leg locka w minutę czy dwie.
On jest mega młody – ma 27 lat i ma przewalczone 35 walk i drugie tyle w grapplingu. Czarny Koń mma 2020.

BoloJang
Gość
BoloJang
Offline

na czarnego konia jeszcze przyjdzie czas, ja mu życzę powrotu kiedyś do UFC