Ogłoszenie pracodawcy i terminu walki Marcina Helda w ciągu kilku tygodniu

29 luty 2020
5

Korzystając z faktu przejazdu przez Tychy, nie sposób było nie skorzystać z okazji i zawitać do nowej siedziby Bastionu Tychy, gdzie obecnie wrócił i trenuje Marcin Held. Teraz mieliśmy okazję osobiście zweryfikować nasze wcześniejsze doniesienia a propos potencjalnego kontraktu z amerykańskim PFL:

(Jeszcze) Nic nie mogę powiedzieć o moim kolejnym kontrakcie. Wszystkie informacje w sieci to są jeszcze nieoficjalne i niepotwierdzone doniesienia. Myśle, że już niedługo, w ciągu paru tygodni powinna być informacja o kolejnej organizacji w której będę walczył oraz o terminie kolejnego pojedynku.

Nie chciałbym, żeby były jakieś domysły bo jako zawodnicy jesteśmy zobowiązani kontraktem. Jeżeli byłyby wycieki do prasy, to moglibyśmy być w jakiś sposób za nie ukarani. To jest więc w moim interesie, żeby nigdzie to nie wyciekło.

Gdy już oficjalnie to ogłoszą, to możemy porozmawiać oficjalnie i powiem z jakimi organizacjami było blisko i mogliśmy coś podpisać.

Próbując wysondować trafność sondowania kolejnego pracodawcy i ograniczyć pole manewru, dopytaliśmy czego Marcin tak naprawdę szuka dodatkowo, poza oczywistą możliwością godziwego zarobku:

Warunki finansowe to podstawa, ale chcę także, żeby były to organizacje znane liczące się w świecie. Po UFC poszedłem do ACA, które jest bardzo mocną organizacją, również w Polsce, ale w świecie nie jest tak popularna jak u nas. Jest dużo mniejszych organizacji, które są bardziej popularne. Ta nowa w której będę walczył, jest bardziej rozpoznawalna pod kątem popularności ogólnoświatowej.

Tym samym, pozostaje jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

A może Held vs Gamer?

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

PFL

Nevermint
Nevermint
2 lat temu

WM mój klub miło Ci widzieć i widzieć, że coś się dzieje. PZDR

Zielony666
Zielony666
2 lat temu

Przeca wiadomo, że będzie w PFL. Jaram się! Ma szansę to zrobić. Jest w sztosie. Te jego walki w ACA to była rewelacja. Skończenia typu Heldziu wbija się w mega twardego Czeczena i zasadza leg locka w minutę czy dwie.
On jest mega młody – ma 27 lat i ma przewalczone 35 walk i drugie tyle w grapplingu. Czarny Koń mma 2020.

BoloJang
BoloJang
Reply to  Zielony666
2 lat temu

na czarnego konia jeszcze przyjdzie czas, ja mu życzę powrotu kiedyś do UFC

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x