Parke poczeka na Gamrota do maja, chyba że Ziółkowski będzie błagał go na kolanach

18 luty 2020
0
Parke poczeka na Gamrota do maja, chyba że Ziółkowski będzie błagał go na kolanach
foto.: youtube.com/ksw

Marian Ziółkowski dotychczas walczył głównie na pięści oraz nogi, ale teraz w obliczu zagrywek Normana Parke – któremu nie wiadomo o co chodzi, ale chodzi o pieniądze – postanowił zaznaczyć swoją obecność w internecie, że oto jest i czeka na swoją powtórną szansę po tym, jak musiał wycofać się z pierwszego starcia z powodu kontuzji:

Norman, widzę, że zrobisz wszystko, by uciec od walki ze mną. Za późno. Widzimy się w klatce…

Mówiąc „za późno”, Golden Boy pewnie miał pewnie na myśli niedawne słowa swojego managera, który stwierdził, że kolejny pojedynek jest już zaklepany. W przypadku Normana nic jednak nie jest pewne, a przynajmniej Irlandczyk z Północy sprawia takie wrażenie, wskazując na zupełnie inny scenariusz:

Marian, po pierwsze wyjaśnijmy sobie parę rzeczy. Ja się Ciebie boję? Nie sądzę, walczyłem z przeciwnikami na ich terenie przez całą moją karierę, czego nie mogę natomiast powiedzieć o Tobie. Jedna walka w Niemczech i zostałeś pokonany. Widzisz, niestety nie przekonasz mnie do walki z Tobą, ponieważ jej nie potrzebuję. Czekam na Gamrota aż do Maja. Miałeś już swoją szansę, ale jeśli padniesz na kolana i zaczniesz mnie błagać, przemyślę to… Dzięki i pozdrówka od aktualnego MISTRZA.

Tradycyjnie, finalną decyzję podejmą organizatorzy, ale w międzyczasie 'Show must go on’!

https://www.instagram.com/p/B8ev1Tfht-D/?utm_source=ig_web_copy_link

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x