TFL 20: Lobzhanidze dla Kęsika o pas, Kobiałka vs Kostecki i nowy rywal dla Krawczyka

24 Luty 2020
0
TFL 20: Lobzhanidze dla Kęsika o pas, Kobiałka vs Kostecki i nowy rywal dla Krawczyka

Doświadczony, ale jeszcze nieprzetestowany Georgi Lobianidze  (10-4) będzie tym, który w marcu spróbuje sił z mistrzem Cezarym Kęsikiem na TFL 20. Gruzin stoczył już kilkanaście pojedynków, jednak poza jednym lub dwoma dotychczasowymi oponentami, próżno szukać u niego wyzwań kalibru polskiego fightera. Obecnie jest na fali pięciu wygranych i jak twierdzi, „Czołg” ma być dla niego jedynie etapem do drogi na sam szczyt:

Moim celem jest UFC. Cezary Kęsik to moja przepustka i kolejny krok do spełnienia marzeń. Przylatuję do Polski po zwycięstwo.

W drugim, ogłoszonym przez weekend pojedynku Patryk Kobiałka z Marga SF Gym Radom/Berserkers Team Jelenia Góra przywita Michała Kosteckiego z z Fabryki Sportu Chełm. Obaj mają na koncie po kilka pojedynków w formule amatorskiej i teraz zmierzą się w formule semi pro w kategorii 70 kg.

Na koniec kolejna zmiana w rozpisce, tym razem dla trenera Artura Krawczyka z Brawler FC Końskie, który pierwotnie miał się zmierzyć z rywalem ze Słowacji. Z powodów formalnych nie będzie mógł się jednak zjawić w kraju, więc w jego miejsce wskoczył już Miłosz Wąsik (0-2) z MMA Krosno. Będzie to jego debiut w organizacji Thunderstrike.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o