Tomasz Sarara rozważa debiut MMA

19 luty 2020
4
Tomasz Sarara rozważa debiut MMA
foto.: dsfchallenge.com

Jeżeli ktoś taki jak Tomasz Sarara walczy tak niezwykle rzadko, to najwyraźniej coś tutaj nie gra, dlatego czas by do gry wdrożyć nadzwyczajne środki. Gdy zakulisowo usłyszeliśmy, że ten utytułowany fighter K-1 może chcieć spróbować w życiu nowych wyzwań po kickboxingu, ale wciąż związanych ze sportami walki, od razu skontaktowaliśmy się z nim celem potwierdzenia wiadomości:

Mój manager walczy dla mnie o kontrakt za granicą, bo w Polsce jest teraz posucha (w kickboxingu/boksie). Dlatego obserwując rynek, który ostatnio obumiera u nas w kraju, nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia, bo prowadzę i rozwijam swój klub. Chętnie jednak zabawię się w MMA.

To nie tak, że przejrzałem na oczy, że to jakaś wielka transformacja. Ja po prostu podjąłbym się tego jako kolejnego wyzwania. Parter kiedyś liznąłem, wiem z czym to się je. Mam świadomość opanowania jednej płaszczyzny do perfekcji, więc musiałbym opracować taktykę pod to co już umiem i to gdzie mam braki. Czuję się mocno spełniony w sportach walki, ale ponieważ lubię nowe wyzwania, a to byłoby wyzwanie, więc ja bym sobie spróbował sił w MMA.

Za czasów DSF Challenge, kickboxing na chwilę wrócił na należne mu miejsce i choć organizacja borykała się z olbrzymimi problemami finansowymi w tle, to dyscyplina w obrazku prezentowała się bardzo dobrze. Po wycofaniu się z interesu wciąż nie ma żadnego wyraźnego lidera i prawdopodobnie nieprędko nowy się się pojawi.

Tym samym część zawodników albo szuka dla siebie miejsca na lokalnych wydarzeniach, albo tak jak Radosław Paczuski, czy swego czasu Marcin Różalski, konsekwentnie uczyli się nowych trików, rozszerzając wachlarz przydatnych w ringu i klatce możliwości. Czas pokaże czy pojawi się na tyle interesująca oferta, która miałaby skłonić Tomasz do podjęcia rękawic 4 Oz.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Primo
Primo
2 lat temu

10 lat za pozno , ale powodzenia.

moon
moon
Reply to  Primo
2 lat temu

Zajęty był trenowaniem Zielaka w Krakowie i nie miał czasu.

Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Do KRS. Choć nie nie znajo go Janusze

moon
moon
Reply to  Kalbar
2 lat temu

Chyba że gala w Krakowie i przyjdą ci których trenował do ustawek w TSW jeśli ich jeszcze nie pozamykali 😁 Kawulowe niech wyślą zapytanie na mendy ilu przez ostatnie 3 lata zamknęli tych orłów z Wisły i już się słupek w Excelu sam zrobi albo na czerwono albo na zielono czyli zysk 😁

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x