Video zapowiedź KSW 53: „Fight Code”

25 luty 2020
10

Jeszcze nie odkryliśmy co jest na rzeczy z najnowszym rywalem dla Pudziana, bowiem od początku rosnący „Hype”, a teraz sceny jak we mgle skrywające postać Portugalczyka mieszkającego we Francji, zwiastują rzekomo coś wielkiego. O tym przekonamy się pod koniec marca, choć nie liczymy na nic spektakularnego, a tymczasem krótka prezentacja ogłoszonych fighterów na KSW 53.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BoloJang
BoloJang
2 lat temu

To się Kawulowy wysil z tytułem, a ap-ropo tego co moon napisał, pod jednym wywiadem z Kawulem obserwując jego triki i to jak wyglądał, napisałem że wygląda jak by brał heroinę, to mnie klakiery zminusowali…bez kitu mordeczki dla mnie on wygląda jak brałniaż.

moon
moon
2 lat temu

Pierwsza gala odbyla sie w 2004 roku. Patrze na swoje zdjęcia i na zdjecia Kwaula z tego roku… O ile obaj byliśmy pizdami z wyglądu w 2004 tak teraz Kawul wyglada na 65 lat a ja na 45 góra a jest ode mnie młodszy o kilka lat. Co ten „sukces” robi z człowieka….

maks kolanko
maks kolanko
2 lat temu

wiecej marketingowej otoczki w ksw, super spoty i mega dżingle muzyczne, wyjścia do ringu z mega efektami, a walki – słabe, zawodnicy – kreowani pod organizację. jednym słowem – kociołek wzajemnej adoracji. gdyby wziąć ich do innych organizacji – to nie istnieją.
taka moja opinia.

Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

I cały czas ta sama akcja Pudzianowskiego z walki z Rollesem Gracie z 2015 roku xdddd, ona jest w każdym trailerze gali z udzialem Pudziana, mogliby sie wysilic bardziej i cos innego pokazac a nie w kołko macieju ta sama akcja w kazdej zapowiedzi innej gali z tym smiesznym łoooooooooo jurkowskiego .Materla ,Khalidov i Pudzianowski to chyba beda tam do 65 lat walczyć xdddddd.

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

Hahaha, pełna zgoda.

BoloJang
BoloJang
Reply to  Zawodnik32
2 lat temu

Dializa czyni cuda…if you know what i mean 🙂

Zielony666
Zielony666
Reply to  Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

Mam wrażenie SERIO, że Pudzian będzie walczył do 50-tki czy usranej śmierci. Będą ustawiać te walki, będą ściagać największe ogórasy na swiecie by tylko ten cyrk się mógł jeszcze kręcić. Wydadzą miliony złotych na Pudziana a za te pieniądze mogliby mieć Ligę Mistrzów HW MMA i pościągać kogo by chcieli.

moon
moon
Reply to  Zielony666
2 lat temu

O ile dożyje. Nie wiem ile jego serce moze wytrzymac tego wszystkiego…

BoloJang
BoloJang
Reply to  Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

ale to największe osiągniecie Mariuszka w mma

Zielony666
Zielony666
2 lat temu

To chyba oficjalnie najgorsza gala w historii KSW.
Powinna się nazywać KSW: OGÓRASY.

Tagi

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x