Błachowicz o aresztowaniu Jonesa: „Musisz znaleźć przede mną sprytniejszą kryjówkę niż więzienie.”

27 marzec 2020
3
Błachowicz o aresztowaniu Jonesa: „Musisz znaleźć przede mną sprytniejszą kryjówkę niż więzienie.”
foto.: ufc.com

Reakcje świata MMA dosłownie jak burza przetoczyły przez całe środowisko po tym, jak Jon Jones po raz kolejny nie wytrzymał ciśnienia i wszedł w konflikt z prawem. Tym razem jednak podniósł poprzeczkę, bo do tego celu użył broni, plus standardowe połączenie samochód + alkohol. Czołowi zawodnicy jak jeden mąż zaczęli rozdzierać szaty po kontrowersyjnym mistrzu, który za podobne wybryki stracił już w przeszłości pas UFC. Wśród nich m. in. Thiago Santos, który wyznaczył już nawet kandydata do pojedynku o tytuł:

Myślę, że dywizja 205 funtów potrzebuje nowego mistrza! Takiego, który nie będzie wiecznie miał jakiś problemów. Uważam, że ja i Dominick Reyes zasługujemy, by walczyć o ten pas!

https://www.instagram.com/p/B-NmlaeJT74/?utm_source=ig_embed

Póki co spokojnie i bez nerwowych ruchów zażartował z całej sytuacji Jan Błachowicz, być może zbyt spokojnie, bo jak widać po jego karierze, po dziś dzień będąc niemal pewnym kandydatem do mistrzowskiego starcia, wydaje się być dlaje niż bliżej celu:

Daj spokój Jon, musisz znaleźć bardziej sprytniejszą kryjówkę przede mną niż więzienie 🙂

A Wy kogo widzielibyście w roli potencjalnego zastępcy za obecnego „króla”, jeżeli sprawa nabierze rozpędu?

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ptys.
ptys.
2 lat temu

Sa jakies granice marketingu! B. – i J.J. Bez zartow. J.J. – to mistrz, a B. to zwykly nieruchawy rzemieslnik. Niech sprobuje sie zmierzyc moze z R.

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Maretta vs Reyes to sensowne i sprawiedliwe wyjście gdyby Jon musiał na chwilę przystopować. Błachowicz z wygranym Smith vs Glover.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x