Cezary Kęsik przed TFL 20: „Liczę się z tym, że kiedyś będę miał pierwszą przegraną.”

06 marzec 2020
0

Mistrz Cezary Kęsik przed najważniejszą walką gali TFL 20, gdzie zmierzy się z doświadczonym z Georgim Lobzhanidze. Patrząc na nastroje i rekordy obu fighterów nie da się ukryć, ze „Polski Czołg” jest faworytem tego starcia:

Też widziałem opinie wg których wiele osób na mnie stawia. Zobaczymy, to jest MMA i on wiedział o walce już w styczniu i mógł się dobrze przygotował. Nie tak jak ostatnio, gdzie na tydzień przed była zmiana rywala. Znam jego mocne i słabe strony, oni znają. No zobaczymy, kto będzie miał więcej szczęścia ten wygra.

Tym samym, pojedynek ten wydaje się bardziej sztuką sztuki, aniżeli pojedynkiem o jakiś większy awans. Nie znaczy to, że można Gruzina lekceważyć tym bardziej, że ten ma aspiracje na światowy numer 1:

Jeżeli wygram to po prostu kolejne zwycięstwo. Jeżeli przegram to co, to jest po prostu sport. Ja trenuję, chcę wygrywać tak jak mój rywal, który chce iść do UFC i moje nazwisko będzie dla niego jakąś przepustką. Zobaczymy, nie zawsze się wygrywa i ja liczę się z faktem, że kiedyś trafi kosa na kamień i tę pierwszą przegraną kiedyś będę miał.

Przypominamy, że gala TFL 20 będzie dostępna za darmo od 19:00 na fan page’u organizacji (karta wstępna), a część główna od 21:00 w PPV za 12 złotych na livetfl.pl.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x