Dana White ogłosił plan awaryjny dla gal UFC w związku z pandemią Koronawirusa

13 Marzec 2020
0

Oto jak się to robi w USA. W nocy Dana White wydał orędzie do fanów organizacji UFC w związku z nowym zagrożeniem biologicznym Koronawirusem, które jest już realnym niebezpieczeństwem na całym globie. Wg głównodowodzącego, federacja nie rezygnuje ze swoich wydarzeń, jednak nie obejdzie się bez poważnych obostrzeń:

Uważnie przyglądamy się sytuacji z Korona Wirusem i jego potencjalny wpływ na zawodników UFC, ekipę pracującą przy galach i fanów na całym świecie. Idziemy naprzód ze wszystkimi naszymi galami na żywo, ale dostosujemy się do tej wyjątkowej sytuacji. Niektóre gale przeniesiemy z oryginalnych miejscowości do naszej głównej siedziby w Las Vegas i niestety, fani nie będą dopuszczeni by uczestniczyć w nich na żywo, Wiecie, że nienawidzę takiego rozwiązania, ale decyzja została podjęta w interesie wszystkich osób zaangażowanych w nasze gale… sportowców, pracowników, kibiców i partnerów medialnych. Wydarzenia będą cały czas transmitowane na platformie ESPN i ESPN+ w USA, na Fight Passie oraz wśród naszych partnerów (telewizyjnych). Więc, będziecie mogli oglądać walki na telewizorze, laptopie, w telefonie komórkowym, gdziekolwiek. Wiecie jak to działa. Ci, którzy kupili bilety otrzymają zwrot. To jest bardzo ciężka sytuacja, która cały czas się rozwija. Dlatego będziemy Was informowali możliwie na bieżąco i dziękujemy za Wasze wsparcie.

Czyli tak jakby „Business as ussual”, ale to tylko ewentualnie do czasu, bo także i w tym przypadku amerykańskie władze mogą zabronić jakiejkolwiek inicjatywy, łącznie z zakazem opuszczania miejsca zamieszkania. Cały świat jednak mobilizuje się w celach prewencyjnych licząc, że sytuację uda się opanować zanim sprawy wydostaną się spod kontroli.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o