FAME MMA 6 fizycznie bez mediów i z dodatkowymi środkami bezpieczeństwa

26 Marzec 2020
2
FAME MMA 6 fizycznie bez mediów i z dodatkowymi środkami bezpieczeństwa
foto.: famemma.tv

Jako zjawisko, czy bardziej jeden z ostatnich na placu boju MMA, szósta edycja Fame MMA budzi teraz emocje jeszcze innego rodzaju, bowiem organizatorzy do ostatniej chwili walczą z kolejnymi przeciwnościami losu jakie wiążą się z rozwojem zagrożenia epidemiologicznego wprowadzonego w Polsce i na świecie.

Po zamknięciu hali studyjnej we Wrocławiu, promotor You Tube’owej rozrywki dla młodszej gawiedzi musiał ratować się zupełnie innym miejscem, które także i teraz z uwagi na bezpieczeństwo, nie może zostać ujawnione. W rozmowie z Krzysztofem Rozparą usłyszeliśmy:

Wsparcie od (nowego) lokalnego operatora mamy ogromne. To co robimy to jest nasza praca, a w związku z całą sytuacją staramy się maksymalnie zabezpieczyć całe przedsięwzięcie i redukujemy ilość personelu do minimum. W związku z tym na gali nie będzie mediów. Będzie za to możliwość wywiadów on-line. W kwestii transmisji ważenia to jest zaplanowana w standardowej formie, ale pojawił się pomysł, aby zrobić to inaczej. Decyzje w tej kwestii zapadną niebawem.

Jeżeli nie zrobimy tej gali teraz, to wiele firm współpracujących z nami będzie miało poważne kłopoty. W tej sytuacji oczywiście nie możemy być niczego pewni i obawiam się, że wszystko będzie rozstrzygało się do ostatniej chwili.

UFC 249 18 kwietnia oraz sobotnie Fame MMA 6 i Combat Night MMA w amerykańskim Jacksonville, to ostatni promotorzy, którzy zamierzają zorganizować swoje gale.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W. Mrozowskimoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

Do momentu jak zobaczylem wczoraj na rozpisce „walke wieczoru” zastanawialem sie czy nie obejrzec, ale sa jakies granice….