FEN i Babilon MMA mogą poprzeć inicjatywę związkową MMA Polska Martina Lewandowskiego

27 marzec 2020
3
FEN i Babilon MMA mogą poprzeć inicjatywę związkową MMA Polska Martina Lewandowskiego
foto.: facebook.com

Jak udało nam się ustalić, na polskiej scenie może niebawem dojść do jeszcze większego podziału na obozy przeciwne, które być może połączą nawet starych wrogów, w walce z nowymi graczami na rynku. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co w tym wszystkim może chodzić.

Wracając jednak do sedna tematu, wg naszych informacji Fight Exclusive Night oraz Babilon MMA prawdopodobnie poparli inicjatywę utworzenia Polskiego Związku MMA przez Martina Lewandowskiego. Wiadomość jeszcze niedawno było mocno zakulisową, jednak teraz zmieniły się okoliczności. Wg powyższego, tytularnego zdjęcia w fighterskiej pozie panów w garniturach i podpisem „Stowarzyszenie MMA Polska w najlepszym wydaniu” jakim pochwalił się na FB wspólnik Tomasza Babilońskiego – Przemysław Krok, decyzje zostały najwyraźniej podjęte już na początku marca. Oprócz przedstawicieli Polsatu Sport, KSW, jest tam również mecenas Kamil Birka z ramienia FEN. Także pełen skład.

Jutro z kolei obóz Sławomira Cypla i jego Polski Związek Mieszanych Sztuk Walki stanie przed dużym testem, bowiem wysyłają na Fame MMA 6 zespół sędziów, którzy będą musieli pracować w zupełnie nieznanych dotąd warunkach zagrożenia biologicznego, a który cały czas jest tematem wielu nagłówków w branży. To oczywiście duża odpowiedzialność dla wszystkich zaangażowanych. Do tej pory polski rząd postawił na maksymalną prewencję i przeciwdziałanie problemowi, zanim przybierze moment w którym sprawy wymkną się spod kontroli.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BoloJang
BoloJang
1 rok temu

Pytanko dotyczące osób przedstawionych na zdjęciu…kto robił za lokomotywę, tu dzież parowóz ?

aa
aa
1 rok temu

A może to kolejna propozycja „nie do odrzucenia” skierowana do FEN i Babilonu przez lewaka Mariana Kmite z Polsatu i stowarzyszenia KSW (MMA) Polska?

moon
moon
1 rok temu

Dlaczego MMA Polska nie zajmie się zawodowym mma a PZMMA nie zajmie sie sportem amatorskim? Tak jak w boksie mamy jakies tam śmieszne KnockOut Promotion Babilon Promotion a jak ktoś chce walczyc w amatorstwie i starac sie ewentualnie o wpisanie na wszelkiego rodzaju imprezy swiatowe to w PZMMA.
Niech sobie tam Lewy zakłada sto piecdziesiat zwiazków ale przez ministerstwo sportu niech przechodzi Cypel jako Szef amatorskiego mma i to by bylo chyba ok. Co szanowni na to?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x