Gala UFC Londyn przeniesiona do USA, walka Fabiński vs Rakhmanov odwołana

15 Marzec 2020
3
Gala UFC Londyn przeniesiona do USA, walka Fabiński vs Rakhmanov odwołana
foto.: instagram.com

Jeżeli ktokolwiek przypuszczał, że nowy plan awaryjny UFC będzie łatwy do zrealizowania, to najwyraźniej nie wie o czym mówił. Zwłaszcza w obliczu nowej strategii poszczególnych krajów, które zamykają granice dla osób przyjezdnych zza granicy i całej masy innych ograniczeń jakie wywołało zagrożenie koronawirusem.

Kilka godzin temu Dana White zapowiedział w rozmowie z ESPN przenosiny kolejnych gal, w tym przyszłotygodniowej UFC w Londynie, do jeszcze niesprecyzowanego miejsca gdzieś na terenie USA. Niestety z karty wypadło starcie Bartosza Fabińskiego, którego rywal Shavkat Rakhmonov nie miał wymaganych dokumentów, by na ostatnią chwilę zmienić kierunek podróży. Wg managera kazachskiego fightera sytuacja wyglądała następująco:

Shavkat dowiedział się o zmianie lokalizacji gali w Londynie podczas odprawy lotu do Londynu. Nie ma wymaganej Wizy P1 do USA, więc jego walka z Fabińskim wypada z karty.

Tak jak powtarzaliśmy wielokrotnie, to nie jest najlepszy czas na rozrywkę, nawet jeżeli życie toczy się dalej. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się dalszych reperkusji z powodu niefortunnych wydarzeń na świecie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Zawodnik32ptys. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Na plus to, że trochę odwlecze się w czasie porażka Bartka. I to bez złośliwości, to się stanie w walce z Rakhmonovem, to się po prostu stanie… ten gość to dzik nie z tej ziemi.

ptys.
Gość
ptys.
Offline

Do tego nie trzeba „wrozb”. Wystarczy ocena umiejetnosci. F. – bardzo maly asortyment narzedzi z repertuatu MMA. Nic, naprawde nic: na poziomie przekraczajacym umiejetnosci zawodnikow z tej dywizji UFC – stojka beznadziejna, obalenie na niskim poziomie, obrony przed – rownie slabo. Moze kradio? Tez nie. A moze chociaz zasieg, moblinosc, inteligencja w walce, nieprzywidywalnosc? No niestety tez nie.

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Bartek to chyba najbardziej szary zawodnik w UFC nie wnoszący żadnych emocji w klatce jak i poza nią. Jeżeli to przegra to na pewno pójdzie do zwolnienia.