Igor Kołacin: „FEN przymierza się do walk K-1 w rękawicach do MMA.”

05 marzec 2020
12

Igor Kołacin podczas obozu zimowego FEN, na którym jak się okazuje, można zdobyć nie tylko doświadczenie w sportach walki, ale coś więcej:

Taki jest zamysł organizacji tych obozów FEN-owskich, żeby osoby które nie miały okazji pokazać się szerszej publiczności, mogły swoją postawą do sportu zaprezentować trenerom i włodarzom, by ewentualnie powalczyć o swoją przyszłość, o kontrakt z FEN, który być może utoruje im drogę do jeszcze większych federacji. Pamiętajmy, że nawet najdłuższa podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku.

Jako solidnego reprezentanta kickboxingu i muay thai w kraju, nie omieszkaliśmy zapytać Igora o obecne trudy rynku K-1 w Polsce i na świecie, z naciskiem na nasz kraj, gdzie w tej chwili brakuje wyraźnego numeru 1 po wycofaniu się DSF Challenge:

DSF był stricte organizacją z walkami kickboxingu i nie ma drugiej takiej organizacji w Polsce. FEN dzieli to z przewagą na MMA w karcie walk. Ja jako przedstawiciel sportów uderzanych, to ja zawsze będę faworyzował swoją ukochaną dyscyplinę.

Rozwiązanie jest takie i ja sugerowałem to Pawłowi Jóźwiakowi, żeby organizacja zestawiała więcej walk K-1. Paweł oglądał walki One Championship, gdzie bardzo spodobały mu się walki muay thai w małych rękawicach (do MMA) i jest przymiarka, żeby w Ostródzie pojawiła się pierwsza walka K-1 w małych rękawicach.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pavlo
Pavlo
2 lat temu

Pucha czeka ćpunie 😁

andrzej
andrzej
2 lat temu

a chuj was interesuje kiedy do puchy z tego co wiem slizgnal sie na zawiasach

Zacaro
Zacaro
Reply to  andrzej
2 lat temu

A dlaczego to nie mamy się interesowac

Zacaro
Zacaro
2 lat temu

A kedy ten pan przymierzy się do puchy za potrącenie pod wpływem narkotyków?

moon
moon
Reply to  Zacaro
2 lat temu

Pewnie wyrok jeszcze nie zapadł, jednak za takie coś powinien ze dwa lata poleżeć i przemyśleć oraz płacić rentę poszkodowanemu do końca życia.

Zacaro
Zacaro
Reply to  moon
2 lat temu

I jak każdy oczekujący na wyrok struga inteligenta w tych okularach. Do sprawy zawsze pozory muszą być

Grzegorz
Grzegorz
Reply to  Zacaro
2 lat temu

Uwierz mi, ze Igor nosił je już wcześniej. To ze człowiekowi powinela się noga nie znaczy, ze trzeba go przekreślić – zwłaszcza jeśli go nawet nie znasz. Od sądzenia jest sąd

moon
moon
Reply to  Grzegorz
2 lat temu

Powinąć to sie noga moze jak sie potrąci pieszego na trzeźwo a nie jak sie jest naćpanym. Zacznij uzywac mózgu.

Grzegorz
Grzegorz
Reply to  moon
2 lat temu

@moon Wolę być potrącony przez faceta po narkotykach czy alkoholu, ale na tyle trzeźwego by nie przekraczał tej pięćdziesiątki niż przez trzeźwego mistrza kierownicy, który szpanuje w golfie III jazdą setką po mieście.

Zacaro
Zacaro
Reply to  Grzegorz
2 lat temu

W którym momencie dokładnie się ona powinęła? Jak brał, jak wsiadał po nich za kółko czy jak potrącił kogoś? Potrącenie kogoś pod wpływem narkotyków nazywasz powinieciem nogi??? No daj spokój

Primo
Primo
Reply to  Zacaro
2 lat temu

Dobrze to ujales.

Grzegorz
Grzegorz
Reply to  Zacaro
2 lat temu

@Zacaro – jak zaczął brać? Chociaż dla mnie tak samo winny jest ktoś kto wsiada po narkotykach, jak i ktoś kto przekracza limit prędkości czy wyprzedza na podwójnej. Ilu swoich znajomych tak piętnowałeś za prędkość czy podwójną? Ile razy sam łamałeś przepisy? Gdy zabijesz kogoś jadąc stówą to jest mniej martwy niż zabity pięćdziesiątką po koksie? W obu przypadkach masz gdzieś ludzkie życie. W oby myślisz, że dasz radę. A w obu jesteś tak samo winny. Igor Kołacin nie jest ani mniej ani bardziej winny, niż ty czy ja świadomie łamiący przepisy.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x