Igor Kołacin: „FEN przymierza się do walk K-1 w rękawicach do MMA.”

05 Marzec 2020
12

Igor Kołacin podczas obozu zimowego FEN, na którym jak się okazuje, można zdobyć nie tylko doświadczenie w sportach walki, ale coś więcej:

Taki jest zamysł organizacji tych obozów FEN-owskich, żeby osoby które nie miały okazji pokazać się szerszej publiczności, mogły swoją postawą do sportu zaprezentować trenerom i włodarzom, by ewentualnie powalczyć o swoją przyszłość, o kontrakt z FEN, który być może utoruje im drogę do jeszcze większych federacji. Pamiętajmy, że nawet najdłuższa podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku.

Jako solidnego reprezentanta kickboxingu i muay thai w kraju, nie omieszkaliśmy zapytać Igora o obecne trudy rynku K-1 w Polsce i na świecie, z naciskiem na nasz kraj, gdzie w tej chwili brakuje wyraźnego numeru 1 po wycofaniu się DSF Challenge:

DSF był stricte organizacją z walkami kickboxingu i nie ma drugiej takiej organizacji w Polsce. FEN dzieli to z przewagą na MMA w karcie walk. Ja jako przedstawiciel sportów uderzanych, to ja zawsze będę faworyzował swoją ukochaną dyscyplinę.

Rozwiązanie jest takie i ja sugerowałem to Pawłowi Jóźwiakowi, żeby organizacja zestawiała więcej walk K-1. Paweł oglądał walki One Championship, gdzie bardzo spodobały mu się walki muay thai w małych rękawicach (do MMA) i jest przymiarka, żeby w Ostródzie pojawiła się pierwsza walka K-1 w małych rękawicach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
PavloGrzegorzPrimoZacaromoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pavlo
Gość
Pavlo
Offline

Pucha czeka ćpunie 😁

andrzej
Gość
andrzej
Offline

a chuj was interesuje kiedy do puchy z tego co wiem slizgnal sie na zawiasach

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

A dlaczego to nie mamy się interesowac

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

A kedy ten pan przymierzy się do puchy za potrącenie pod wpływem narkotyków?

moon
Gość
moon
Offline

Pewnie wyrok jeszcze nie zapadł, jednak za takie coś powinien ze dwa lata poleżeć i przemyśleć oraz płacić rentę poszkodowanemu do końca życia.

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

I jak każdy oczekujący na wyrok struga inteligenta w tych okularach. Do sprawy zawsze pozory muszą być

Grzegorz
Gość
Grzegorz
Offline

Uwierz mi, ze Igor nosił je już wcześniej. To ze człowiekowi powinela się noga nie znaczy, ze trzeba go przekreślić – zwłaszcza jeśli go nawet nie znasz. Od sądzenia jest sąd

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

W którym momencie dokładnie się ona powinęła? Jak brał, jak wsiadał po nich za kółko czy jak potrącił kogoś? Potrącenie kogoś pod wpływem narkotyków nazywasz powinieciem nogi??? No daj spokój

Grzegorz
Gość
Grzegorz
Offline

@Zacaro – jak zaczął brać? Chociaż dla mnie tak samo winny jest ktoś kto wsiada po narkotykach, jak i ktoś kto przekracza limit prędkości czy wyprzedza na podwójnej. Ilu swoich znajomych tak piętnowałeś za prędkość czy podwójną? Ile razy sam łamałeś przepisy? Gdy zabijesz kogoś jadąc stówą to jest mniej martwy niż zabity pięćdziesiątką po koksie? W obu przypadkach masz gdzieś ludzkie życie. W oby myślisz, że dasz radę. A w obu jesteś tak samo winny. Igor Kołacin nie jest ani mniej ani bardziej winny, niż ty czy ja świadomie łamiący przepisy.

Primo
Gość
Primo
Offline

Dobrze to ujales.

moon
Gość
moon
Offline

Powinąć to sie noga moze jak sie potrąci pieszego na trzeźwo a nie jak sie jest naćpanym. Zacznij uzywac mózgu.

Grzegorz
Gość
Grzegorz
Offline

@moon Wolę być potrącony przez faceta po narkotykach czy alkoholu, ale na tyle trzeźwego by nie przekraczał tej pięćdziesiątki niż przez trzeźwego mistrza kierownicy, który szpanuje w golfie III jazdą setką po mieście.