Izabela Badurek nie zaryzykuje zdrowia i zrezygnowała z FEN 28 w późniejszym terminie

18 marzec 2020
0
Izabela Badurek nie zaryzykuje zdrowia i zrezygnowała z FEN 28 w późniejszym terminie
foto.: fen-mma.com

Podczas, gdy gala FEN 28 rozgrywała się do ostatnich chwil, a jednym z uczestników była Izabela Badurek pierwotnie planowana na Lublin, odpowiedzialna zawodniczka miała już w głowie jednak inny plan, który dojrzewał w jej głowie. Nawet, gdy sytuacja z korona wirusem będzie w miarę stabilnie, świat prawdopodobnie jeszcze przez dłuższy czas nie będzie całkowicie bezpieczny od zagrożenia. Z tego powodu, fighterka podjęła ważną decyzję dla siebie i najbliższej rodziny, rezygnując z pierwszego, możliwego terminu udziału w gali:

Kochani jak już wiecie FEN przełożył swoją gale, w Ostródzie gala to był HIT!!! A Lublinie myślę, że też byłoby grubo! Niestety z powodu wirusa nikt nie jest w stanie podać stałego terminu, podjęłam decyzję o rezygnacji z gali, ponieważ nie chce narażać siebie i rodziny. Powinniśmy przesiedzieć swoje w chałupie i tyle, nie wyobrażam sobie w tej sytuacji ukrywać się z kolegami z maty i trenować, a potem wracać do córki.

Czekam na kolejną gale kiedy już wszyscy poradzimy sobie z tym syfem !!!

Uważajcie na siebie! Zdrówka!

https://www.facebook.com/IzabelaBadurek/photos/a.457678491060102/1489005644594043/?type=3&theater

Póki co chyba pierwszy tak zdecydowany i rozsądny głos ze sceny MMA, która w większości stawia się w roli największej ofiary pandemii, podczas gdy cały świat cierpi i to dużo mocniej. Zwłaszcza ci, którym życia już nie przywrócimy.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x