James McSweeney vs Zabit Samedov na gali Mix Fight Gala 28 w kwietniu

autor:
14 Marzec 2020
0
James McSweeney vs Zabit Samedov na gali Mix Fight Gala 28 w kwietniu
foto.: facebook.com/mix.gala

Informacja może nie z najświeższych dni, natomiast na pewno warta uwagi. Nieprzejmujący się przeciwnościami losu w klatce czy ringu James McSweeney po raz kolejny zaprezentuje swoje umiejętności stójkowe na kickbokserskiej gali Mix Fight Gala 28 w azerbejdżańskim Baku. Jego przeciwnikiem będzie niegdyś imponujący Zabit Samedov, który powróci po pięcioletniej przerwie. Pojedynek zaplanowany jest na jedenasty dzień kwietnia w limicie kategorii ciężkiej.

11TH April 2020 I MixFight Championship in Azerbaijan (Baku)

Hello dear sports friends! 🥊 The long wait has finally come to an end! 🧨💥 The Mixfight Championchip will return to Azerbaijan (Baku) in Heydar Aliyev adina Idman Konsert kompleksi on April 11th!The highlight of the evening will be Zabit Samedov vs James Mcsweeney.4-men Elimination Tournament – Middelweight (72.5Kg) & 4-men (+ 95Kg) Heavyweight Elimination TournamentSecure your tickets on Mixfightgala.de now!We look forward to seeing you and can't wait to rock Azerbaijan.Your Mixfight team! #k1 #kickboxing #boxing #fighter #mma #mixmartialarts #mixfight #focus #lifestyle #worldchampion #weekend #Azerbaijan #Baku #epic #ufc #one #germany #strong #fitnessgirl #sport #fights #fighting #ranfight #Heavyweight #Middelweight #Tour▶ #Kampfsport #Fightsport #Championchip muaythai #Mixfightchampionship

Opublikowany przez Mix Fight Championship Niedziela, 9 lutego 2020

Parząc na to zestawienie w oczy rzuca się przede wszystkim imponujący bilans i doświadczenie 35-letniego Zabita Samedova, który wojował zarówno w MMA jak i kickboksingu od 2001 roku. Mowgli dorobił się bilansu 18-3 KB i 12-2 MMA, natomiast ostatni raz w akcji widziany był podczas walki wieczoru WFCA 13: Grozny Battle 9, gdzie jednogłośnie pokonał Pawła Słowińskiego, a było to w grudniu 2015 roku. I właśnie to powinno być dla byłego zawodnika KSW szansą na upatrywanie wygranej, gdyż dyspozycja zawodnika z Azerbejdżanu po tak długiej przerwie będzie jedną wielką niewiadomą. Anglik natomiast cały czas aktywnie wojuje w ringu, co zdecydowanie wpływa na jego korzyść w konfrontacji, w której na papierze przegrywa z kretesem. McSweeney ostatni raz widziany był na poprzedniej edycji Mix Fight, gdzie odniósł jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Teraz stanie przed szansą na odkupienia. Kaliber rywala zdecydowanie robi wrażenie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o