KSW 53 oficjalnie odwołane ze względów bezpieczeństwa, FEN nadal w grze

11 marzec 2020
1
KSW 53 oficjalnie odwołane ze względów bezpieczeństwa, FEN nadal w grze

Najgorszy ze scenariuszów w mieszanych sportach walki właśnie się ziścił. Od wczorajszych bardzo rozbieżnych komentarzy w tej niezwykle trudnej sytuacji jakim jest zagrożenie koronawirusem, organizacja ostatecznie ustaliła wspólną wersję nie decydując się na przenosiny gali do studia i całkowicie zamknęła pomysł, nie podając jeszcze nowej daty:

Drodzy kibice,

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas gal od zawsze było i jest naszym priorytetem. Dlatego z wielkim smutkiem informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać galę KSW 53 planowaną na dzień 21 marca 2020. Pomimo usilnych starań, by doprowadzić do organizacji wydarzenia musieliśmy podjąć tę trudną zarówno dla nas, jak i dla Was decyzję. Ze względu na wprowadzone na terenie całego kraju obostrzenia, mającego na celu zminimalizowanie zasięgu epidemii koronawirusa (COVID-19), gala KSW 53 nie odbędzie się ani we wskazanej wcześniej lokalizacji, ani także w studio telewizyjnym.

Nasza decyzja motywowana jest dbałością o zapewnienie bezpieczeństwa i niedopuszczenia do sytuacji zagrażającej zdrowiu zarówno zawodników, którzy docierają na wydarzenia z każdego zakątka świata, oraz pracowników i współpracowników organizujących galę.

O kolejnych działaniach Federacji KSW będziemy Was informować na bieżąco.
Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z gal na marzec pozostał jedynie FEN, który wciąż rozważa alternatywny pomysł zorganizowania gali w Pay Per View, bez udziału kibiców.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

Wywalone na to, ważne że ACA 106 Petersburg i ACA 107 Moskwa sie odbędzie , a Jóźwiakowi to nie wiem kto kupi ppv za tego Ednaldo Oliveire w walce mistrzowskiej albo za tego Tvardohklebova dla Duszy chyba tylko jakis kompletny kretyn .

Tagi

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x