KSW 53 z mocną opcją przeniesienia do studia, bez udziału publiczności

10 Marzec 2020
5
KSW 53 z mocną opcją przeniesienia do studia, bez udziału publiczności
foto.: Wojciech Wojciechowski

Międzynarodowe gale pokroju KSW z tak dużym zasięgiem jaki generuje polska organizacja, jako pierwsze trafiają na celownik nowego rozporządzenia Ministra Zdrowia o zakazie imprez masowych powyżej 1000 osób. Przed chwilą padła informacja, że zamiast łódzkiej Atlas Areny, wydarzenie zostanie przeniesione do bardziej bezpiecznego studia, bez udziału szerszej publiczności. Wiadomość przekazał Artur Mazur z Wirtualnej Polski:

Nie jest to oczywiście wiadomość, która runęła na nasz dnia na dzień, bowiem krok po kroku byliśmy przygotowywani na taką ewentualność. Działania te są zaplanowaną próbą zapobiegania rozprzestrzeniania się odmiany chińskiej grypy, która piorunem przeszła po całym świecie. Od kilku dni wirus jest już oficjalnie w Polsce, a wcześniej nawiedził m. in. Włochy, których mieszkańcy nie przestrzegali odgórnych zaleceń i dzisiaj zmagają się z tym problemem na ogromną skalę. brak kościelnych mszy, zamknięte szkoły, niedziałający transport publiczny, odwołana włoska liga i limity osób przebywających w sklepie w danym momencie, to tylko niektóre z ograniczeń z jakimi zmagają się tamtejsi krajanie.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać aż sytuacja zostanie względnie opanowana. Oczywiście spodziewamy się, że w ślad za Slugfest, KSW, pod nóż pójdą także inne eventy przewidziane w najbliższych tygodniach. Przetrwają być może te o lokalnym zasięgu, które przewidują poniżej 1000 uczestników.

UPDATE: Najwyraźniej info od Wirtualnej Polski miało istotną lukę, a więc wiadomość o przeniesieniu nie jest jeszcze w 100% pewna.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PrimoDawacsianoPawełKulpaZielony666 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawacsiano
Gość
Dawacsiano
Offline

Bolączką tej gali jest to, ze w większości kibiców jest im zupełnie obojętnie czy ona się odbędzie.
To nie hejt, a moje indywidualne przemyslenie.

Paweł
Gość
Paweł
Offline

Moim zdaniem. Ogólnie gala Ksw czy Fen powinny się odbyć dopiero jak sytuacja się uspokoi, robienie wagi itp jest to duże osłabienie dla zawodników,łatwo coś złapać, a kto napisze nie panikuj to niech jedzie do Włoch i powie to Rodzinom dzieciakom,..

Primo
Gość
Primo
Offline

Nie panikuj

Kulpa
Gość
Kulpa
Offline

Ale na tak małej gali nie zarobią wpływy z ppv nie wystarczą

Zielony666
Gość
Zielony666
Offline

Pisałem już o tym wczoraj.

Kelner czekał do ostatniej chwili. Ja też, z zakupem biletu do Polski.
Szacunek dla KSW za szacunek dla fanów. Ludzie do ostatniej chwili kupowali bilety, bukowali hotele i loty, czy przejazdy. Te kilka dni różnicy zrobiłoby różnicę. Wiedzieli o tym przynajmniej od momentu zrezygnowania z Pudziana i Bedorfa. Za bilety oddadzą, za hotele, urlopy itp. już nie.