Łukasz Bugara, Adam Tomasik i Krystian Blezień na słowackim PCF 22

05 marzec 2020
0
Łukasz Bugara, Adam Tomasik i Krystian Blezień na słowackim PCF 22

Aż trzech Polaków dodano w ostatnich dniach na karcie Pit Cage Fighting 22 w słowackim Humenne, które odbędzie się już 28 marca, gdzie aż dwóch spośród nich zawalczy w najważniejszych pojedynkach wieczoru.

Jako „main event” gali PCF 22 będzie doświadczony Łukasz Bugara (8-9) ze Świętochłowic, który ma warunki fizyczne, ale najwyraźniej jeszcze nie odnalazł się od czasu powrotu do zawodowych startów dwa lata temu. Cztery próby nie przyniosły pozytywnego rezultatu, bowiem tyle samo razy przegrywał przed regulaminowym czasem. Jego oponentem będzie doskonale znany polskim fanom Michal Dobias (9-9), który stał się pierwszą ofiarą Marcina Najmana  w formule mieszanej z czasów PLMMA 45, gdy w zawodowym debiucie Słowak został zaduszony do nieprzytomności. Od tamtego czasu najwyraźniej porażka utkwiła mu mocno w pamięci, bo sam wielokrotnie poddawał swoich rywali.

Dalej, w drugiej walce wieczoru mamy Adama Tomasika (4-0), który jeszcze nie poczuł smaku przegranej, ale nie miał jeszcze żadnego poważnego testu. DO tej pory był bowiem prowadzony bardzo rozważnie na własnym podwórku i będzie to pierwszy raz, gdy zawalczy nieco dalej, choć wciąż blisko, bo tylko 100 kilometrów od rodzinnego Krosna. Po drugiej stronie oktagonu stanie Gabriel Torok (3-7-1), którego rekord ma dość niejasne różnice pomiędzy poszczególnymi kontami, jednak z obu wynika, że jest na dość mocnej tendencji ujemnej.

Ostatnim rodakiem będzie Krystian Blezień (3-2) z Legion Team Tarnów, który ma talent, ale wciąż potrzebuje więcej doświadczenia po które zmierza właśnie na Słowację. Pomimo skromnego rekordu walczył już w czołowych polskich organizacjach, od TFL, przez Babilon MMA, aż po FEN. Jego rywalem będzie Samule Liska (2-4) z MMA Top Team Koszyce, ewidentnie preferujący grę parterową.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x