Maciej Kawulski: „KSW 53 w Łodzi odwołana.”

10 Marzec 2020
2
Maciej Kawulski: „KSW 53 w Łodzi odwołana.”

Jeżeli ktoś miałby zachować zdrowy rozsądek w obliczu chińskiej grypy Korona Wirusa, to zwłaszcza organizatorzy KSW będący mistrzami w swoim fachu. Najwyraźniej jednak i tam doszło do sporych rozbieżności przy ustaleniu oficjalnej wersji dotyczącej gali w Łodzi. Najpierw poprzez Wirtualną Polskę poszedł niejasny komunikat Martina Lewandowskiego o przeniesieniu wydarzenia do studia, który za chwilę zmieniono na „prawdopodobnie” przeniesiony, a teraz Maciej Kawulski skomentował dla Super Ekspresu o odwołaniu całości:

Gala KSW 53 jest odwołana. Nie jesteśmy w stanie walczyć z tą chorobą i to jedyna decyzja, którą mogliśmy podjąć. Uruchamiamy już procedury zwrotu pieniędzy za bilety. Organizacja gali nawet bez udziału kibiców również wiąże się z ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa. Przecież przy produkcji gali pracuje dużo ludzi. Gala przy pustych trybunach czy w studiu telewizyjnym również nie wchodzi teraz w grę. Mam nadzieję, że gala z takim zestawem walk i zawodników w końcu się odbędzie. Jednak gala KSW 53 została właśnie odwołana.

Sprawa najwidoczniej cały czas jest rozwojowa i możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. W każdym razie, wczoraj Slugfest 18, dzisiaj KSW 53, a w ślad za nimi pójdą kolejne wydarzenia powyżej 1000 osób, zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
moonGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz
Offline

„chińskiej grypy Korona Wirusa” – Panie Wojtku, to nie forum wirusologiczne, ale oczy mi krwawią: 1) „koronawirusa” – razem i małymi 2) z grypą to nie ma nic wspólnego (poza niektórymi objawami); 3) kiedyś to się nazywało wirus z Wuhan, ale uznano, że stygmatyzuje określoną społeczność i ze względów poprawności politycznej już nie można tak mówić (chiński wirus tym bardziej nie). A tak poza tym to serdecznie pozdrawiam.

moon
Gość
moon
Offline

A kto mi niby zabroni mówić wirus z Wuhan albo chiński wirus skoro przypaletal się właśnie stamtąd ?

Tagi