Marcin Held wśród 10 nowych fighterów PFL walczących w turnieju o milion dolarów

10 marzec 2020
8
Marcin Held wśród 10 nowych fighterów PFL walczących w turnieju o milion dolarów
foto.: aca-mma.com

Zgodnie z naszymi zakulisowymi doniesieniami sprzed kilku tygodni, teraz organizacja Professional Fighters League wzmocniła swoje szeregi o Marcina Helda (26-7). Wiadomość została ogłoszona na oficjalnej stronie amerykańskiego promotora:

10 znaczących kontraktów zawiera nazwiska Mohammed Usman, Justin Willis, Jordan Young, Olivier Aubin-Mercier, Bubba Jenkins, Johnny Case, Clay Collard, Cindy Dandois, Marcin Held, and Laura Sanchez; Nowi fighterzy będą ogłoszeni przy rozpoczęciu sezonu 2020, który zaczyna się 21 maja.

Wiadomość potwierdził także sam zawodnik, który napisał w mediach społecznościowych:

Rozpoczyna się kolejny etap mojej sportowej kariery. Już niedługo zawalczę w turnieju organizacji PFL, w którym wygrać można pas mistrzowski i okrągły 1 mln $!
Łatwo nie będzie, format turniejowy jest bardzo wymagający (I najbardziej uczciwy) dla zawodników. Jak zawsze dam z siebie wszystko, a Was proszę o wsparcie i zaciśnięte kciuki.

https://www.facebook.com/marcin.held.official/photos/a.434500983327576/2677015279076124/?type=3&theater

Nowy sezon PFL zaczyna się wspomnianego 21 maja i będzie zawierał zmagania zawodników w sześciu kategoriach wagowych. Formuła zapewnia przynajmniej 2 walki w regularnym sezonie trwającym od maja do sierpnia. Ośmiu topowych zawodników z każdej dywizji awansuje do październikowych Playoff’ów, podczas których fighterzy będą musieli zawalczyć i wygrać dwukrotnie jednego wieczora, aby awansować do finału. Pod koniec roku wyłonieni zostaną zwycięzcy, z których każdy otrzyma nagrodę miliona dolarów (red. w sumie za wszystkie walki?).

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kraver
Kraver
2 lat temu

Jak zawsze trzymam kciuki Heldzik górą .💪

Bolo78
Bolo78
2 lat temu

Marcin oby ten wybor byl trafny , bo szkoda by bylo twojego niewatpliwego talentu

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Życzę wszystkiego dobrego, ale patrząc na wagę lekką PFL, nie sądzę, żeby Marcin wygrał. Ale dobrej myśli.

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Nie, z Kaukazu lub tamtych strony.

eMWu
eMWu
2 lat temu

A czy zawodnicy otrzymują jakąś kasę za walki w trakcie turnieju, ktoś wie? Jeśli tak to ciekawe jaką… Będę trzymał kciuki za Heldzika! Powodzenia!!

eMWu
eMWu
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Słabo trochę, no ale jak widać na czyichś marzeniach łatwo jest robić interesy. Natomiast co do tego turnieju to myślałem że oniei może dostają jakieś $ za walki a milion jest „dodatkowo” dla zwycięzcy, to by była najlepsza opcja 🙂 bez względu na niski stopień jej realności 😉

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x