Marcin Skrzek przed TFL 20: „Kvarnstrom jest (pozytywnym) świrem.”

07 marzec 2020
0

Pretendent Marcin Skrzek po ważeniu TFL 20, gdzie doszło do pierwszego spotkania twarzą w twarz przed sobotnim, mistrzowskim pojedynkiem z Jerrym Kvarnstromem:

Na pewno jest bardziej doświadczony ode mnie. Ja jestem bardziej na początku drogi z MMA, ale zrobię wszystko, aby tej różnicy nie było widać w oktagonie.

Co do jego walki z Hubertem Szymajdą, to Hubert miał jedną sytuację, gdzie mógł skończyć bijąc nawet na gardę. Miał dosiad i sędzie mógłby to przerwać. Może pomyłka, może jego głupota. Na pewno Fin jest nieprzewidywalny, może brać pojedynek z dnia na dzień i przyjechać nawet w dniu. Jest, że tak powiem (pozytywnym) świrem.

Do tej walki się przygotował, bo wiedział o niej dużo wcześniej, ale podejrzewam że dużo nie zmieni się w jego game planie. Może początek będzie chciał przewalczyć w stójce, ale długo to nie trwało.

Choć Marcin jest znacznie mniej doświadczony, to jak twierdzi, żadnych wyzwań się nie boi i nie inaczej jest w kwestii rywala z Finlandii:

Taką podjęliśmy decyzję z trenerem i ja uważam, że to jest dobry moment. Trzeba wygrać pas i dopiero po tym będziemy myśleli co dalej. Jak wygram pas, to pewnie przyjdą cięższe pojedynki, ale ja sobie rywali nie dobieram.

Przypominamy, że gala TFL 20 jest dostępna w płatnym systemie PPV na www.livetfl.pl.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x