Marcin Skrzek po TFL 20: Zatrzymanie walki przez sędziego było konieczne.”

09 marzec 2020
0

Zadowolony Marcin Skrzek po idealnym zwycięstwie na TFL 20, gdzie zdetronizował byłego już mistrza Jerry’ego Kvarnstroma:

Zwycięstwo smakuje bardzo, bo bardzo ciężko na to pracowałem. Wiedziałem, że nie mogę mu odpuścić mu nawet na chwilę Jerry’emu. Wiedziałem, że on będzie chciał tak jakby zamulić tę walkę i trzeba było być czujnym non stop. Nie chciałem rzucać na oślep, bo mógłby pod nie zejść.

On się uśmiechał (po ciosach), ale wydaje mi się że to były pozory. Czuł na pewno te ciosy mimo, że były zbierane na gardę. Biłem to z wyczuciem, bo gdy on zbierał to na podwójną gardę, to ja wtedy odpoczywałem i zrywałem tylko co jakiś czas te armaty.

Na koniec zapytaliśmy nowego posiadacza tytułu o finalny moment, w którym jego rywal z Finlandii przez moment protestował względem decyzji sędziego głównego, który postanowił interweniować i przerwać starcie po celnym kopnięciu w wykonaniu Skrzeka i serii ciosów w parterze:

Ja uważam, że zatrzymanie przez sędziego było konieczne, bo ja bym mu i tak nie odpuścił. On był zamroczony po kopnięciu i ledwo co stał na nogach. Nie ma co kłócić się z sędzią, bo to on podejmuje decyzję, a ja i tak bym go stamtąd nie wypuścił. Biłbym, bił, a tak naprawdę szkoda zdrowia.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x