Media podgrzewają atmosferę wokół uporu organizatora Fame MMA 6. Miasto Katowice reaguje

27 Marzec 2020
6
Media podgrzewają atmosferę wokół uporu organizatora Fame MMA 6. Miasto Katowice reaguje
foto.: mckkatowice.pl

Czarne chmury mogą, ale nie muszę zebrać się nad organizatorem FAME MMA 6, po tym jak jakieś „życzliwy” najwyraźniej postanowił zrobić zawieruchę wokół gali, która odbywa się w wyjątkowych okolicznościach, bo przy panowaniu korona wirusa. Faktem jest, że nie jest to dobry moment na tego imprezy, jednak dla każdego powody tej sytuacji mogą być inne.

Dotychczas niemal wszyscy czołowi organizatorzy w Polsce i na świecie (red. jak i ci mniejsi), jak jeden mąż zmuszeni byli odwołać swoje gale. Decyzję podejmowali albo z powodów finansowych po wyłączeniu trybun dla widzów, albo po wnikliwej analizie popartej dodatkowo odpowiednimi, odgórnymi zakazami rządowymi. Wspomniany Fame MMA się nie ugiął odpowiednio reagują i najpierw przeniósł się z Częstochowy do Wrocławia, a na 3 dni przed musiał z kolei znaleźć nową miejscówkę w Katowicach. I tu pojawia się problem, bowiem hala ze względów bezpieczeństwa miała być utajniona, aby całość przebiegała w sterylnych warunkach studyjnych.

Tutaj nie może być oczywiście mowy o przypadku, bo ktoś postanowił opublikować dokładne miejsce gali, najpierw na Wyborczej, a później na WP, wskazując na katowicki MCK. Naturalnie, Urząd Miasta w międzyczasie zareagował ostrzegając zarządcę Międzynarodowego Centrum Kongresowego „przed wykorzystywaniem powierzchni MCK w sposób, który zagraża porządkowi publicznemu.” 

Teraz, albo ktoś albo będzie próbował powstrzymać wydarzenie, albo będziemy mieli sytuację w której Fame MMA otrzyma darmową reklamę i doczeka się najlepszych wyników sprzedażowych w historii. Czas pokaże, bo wszystko rozgrywa się do ostatnich godzin, jednak Krzysztof Rozpara reprezentujący organizację podkreśla, że jako federacja dopilnują wszelkich zaleceń i względów bezpieczeństwa dla fighterów oraz osób z obsługi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
9 miesięcy temu

Nasuwają mi się dwa nazwiska w kategorii „życzliwy” 🙂

moon
moon
9 miesięcy temu
Reply to  W.Mrozowski

Znam się na życiu, wiele zła już widziałem i wiele kurewskich ludzkich charakterów. U nich to jest właśnie „refleksja” 😉

Bernal
Bernal
9 miesięcy temu
Reply to  moon

Panie Moon Ty znowu do KSW wbijasz?
Niestety Fame MMA dba tylko o to zeby nabijac kapuche,ja pozwolilbym im zrobic gale a potem dowali milion zloty kary😎

moon
moon
9 miesięcy temu
Reply to  Bernal

Panie Bernal nie „wbijam” tylko trzeźwo oceniam sytuacje mając na uwadze dobrych kilka lat obserwacji działania mechanizmów tej branży 😉