Mistrz Jerry Kvarnstrom pokrzyżuje plany promotorowi TFL 20 i obroni pas

07 marzec 2020
0

Czempion Jerry Kvarnstrom najwyraźniej mocno polubił Polskę i jej kibiców po tym, jak udało mu się przejąć mistrzowski pas na grudniowej gali w Lublinie, co potwierdził w rozmowie z naszym portalem:

Oczywiście, że podoba mi się pozycja mistrza i chcę zatrzymać tytuł. Jednak to jest MMA i nigdy nie wiadomo.

Ostatnio zjawił się jako zastępstwo na ostatnią chwilę i trochę dziwi ten szybki powrót. Najwyraźniej jest ku temu przyczyna i nie da się ukryć, że jego pozycja chyba nie jest wszystkim na rękę:

Promotor poprosił mnie, ale ja również chciałem szybkiego powrotu. Oczywiście (że wolą Polaka jako mistrza) i oto tu chodzi. Mam ogromną nadzieję wygrać w sobotę. Promotor Jacek na pewno myśli „O Boże, jakby tu się pozbyć Jerrey’ego lub Jima. Teraz jestem Jimmy. Bardzo chciałbym to zwyciężyć.

Choć MMA jest nieprzewidywalne, to jednak doświadczenie jest cennym narzędziem fightera i Fin ma nadzieję, że będzie miało ogromne znaczenie w starciu z Marcinem Skrzekiem:

Nie wiem ile Marcin dokładnie stoczył zawodowych pojedynków, ale nie tak wiele… a ok, 4-1. Mam nadzieję, że to dojdzie do 2 lub 3 rundy i wówczas będę w stanie użyć swojej magii.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x