Ortega zaatakował tłumacza od Korean Zombie, który zapowiedział odwet w oktagonie

09 Marzec 2020
1
Ortega zaatakował tłumacza od Korean Zombie, który zapowiedział odwet w oktagonie
foto.: ufc.com

Wieczór pełen wrażeń i niewyjaśnionych sytuacji, tak w skrócie mógłby opisać sobotni wieczór na UFC 248 Dana White. Do jednych z wymienionych zdecydowanie może należeć zakulisowe, a w zasadzie publiczne starcie pomiędzy Korean Zombie (red. Chan Sung Jung) i Brianem Ortegą, którzy mieli się ze sobą zmierzyć pod koniec zeszłego roku, a teraz wstępnie zrobili to za darmo. Zapytany podczas konferencji o całe zajście, głównodowodzący organizacją odpowiedział:

Dzisiaj wydarzyło się sporo dziwnego gówna. On (Brian) i Zombie wdali się w walkę, co jest całkowicie niezgodne z ich usposobieniem. Zombie nie mówi nawet po angielsku, więc nie wiem co musiałby powiedzieć, żeby Ortega zaczął szaleć. To było dziwne… Tak przypuszczam (że zaczęli się uderzać). To się działo w sekcji fighterów, podczas walki. Nie chcemy by ktokolwiek został aresztowany.

Więcej w tej kwestii miał do wyjaśnienia reprezentant Korei Południowej, który napisał na mediach społecznościowych szczegółowy opis wydarzeń:

Poprzedniego wieczora siedziałeś 10 metrów ode mnie i Jay’a Parka (tłumacza). Przez dwie godziny nic się nie wydarzyło i wydawało mi się, że wszystko jest w porządku. Ale ty kurewsko zaatakowałeś Jay’a gdy ja poszedłem do ubikacji. On nie jest profesjonalnym fighterem, lecz muzykiem. Spoliczkowałeś cywila, który zaledwie pomagał trochę przy tłumaczeniu moich słów na angielski.

Nawet gorzej, siedziałeś tam czekając aż będę nieobecny i wtedy zaatakowałeś Jay’a Park. To nie było w stylu w jakim robią to prawdziwi mężczyźni. To co zrobiłeś to to samo co dorosły, który bije dziecko. Powinieneś był zaatakować mnie. Jeżeli tak by się stało, nie byłbym o to zły. Jesteś tchórzem policzkującym muzyka nie będącego fighterem. Jeżeli kurewsko planowałeś to, by walczyć ze mną i użyć mojego imienia, bo ludzie już nawet nie pamiętają twojego, to gratuluję – podziałało. Zawalczę z tobą i znokautuję cię, a twoja twarz będzie zakrwawiona. Teraz twoja twarz będzie w mojej wyobraźni, a później upierdolę cię w oktagonie. Mam nadzieję, że tym razem nie uciekniesz ode mnie ponownie.

View this post on Instagram

Last night, you sat 10 meters away from me and Jay Park. For two hours nothing happened, so I thought everything was fine. But you fucking attacked Jay Park while I went to the bathroom. Jay Park is not a professional fighter but a musician. You slapped a civilian who merely helped translate. Even worse, you were sitting there waiting until I would be absent and attacked Jay Park. It was not a fight like real men would do. What you have done is same as a grown up to beat a child. You should have attacked me. If so, I would have not been upset. You are such a coward for slapping a musician not a fighter. If you fucking planned this to fight me and to use my name because people
don't remember your name anymore, then I congratulate you, it worked. I will fight you and I will knock you out and your fucking face will be bloody. Now, your fucking face stays in my mind and I will fuck you up in the cage. I hope you won’t run away from me again.

A post shared by 정찬성 (@koreanzombiemma) on

Wg dziennikarza Ariela Helwani, Ortega miał problem z tym jak gwiazdor muzyki pop przetłumaczył słowa Zombiego. Nieco zaskakujące tłumaczenie biorąc pod uwagę fakt, że tłumacz przekazuje jedynie słowa prawdziwego autora a sam Ortega znany jest ze złotego serca i działalności charytatywnej. Nie mówiąc o tym, że obaj mieli ze sobą styczność kilka miesięcy temu podczas wspólnej sesji reklamującej ich pojedynek, a ich relacje były na bardzo przyzwoitym poziomie.

No cóż, teraz już na pewno dojdzie do konfrontacji obu fighterów, choć w zasadzie nigdy nie było mowy o innym scenariuszu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ptys. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ptys.
Gość
ptys.
Offline

wg mnie Zombie ma wiecej narzedzi w tej konfrontacji. Holoway pokazal juz Ortedze gdzie jest jego miejsce. Wsrod sredniakow.