Paweł Jóźwiak: „FEN 28 na 90% z datą 11 kwietnia i szybkimi testami na korona wirusa.”

24 marzec 2020
5
Paweł Jóźwiak: „FEN 28 na 90% z datą 11 kwietnia i szybkimi testami na korona wirusa.”
foto.: fen-mma.com

Sporo wahań nastrojów, co nie dziwi w obecnej sytuacji zagrożenia korona wirusem, ma miejsce w przypadku niedoszłego FEN 28, które zostało przełożone w bliżej nieokreślonym czasie. No właśnie, czy aby na pewno nie określonym? Wg Pawła Jóźwiaka temat wciąż jest aktualny i powraca jak bumerang, o czym przekonywał na łamach porannego Dziennika #7:

Wg najnowszych informacji bardzo realny jest termin 11 kwietnia. To jest bardzo realny termin i wszystko wskazuje na to, że tę galę zrobimy 11 kwietnia. W tym tygodniu zapadnie ostateczna decyzja, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to się uda.

Problem zagrożenia na pewno nie zniknie (do tego czasu). Sytuację analizujemy na bieżąco, bo jest dynamiczna i zmienna. Przeanalizowaliśmy to i stwierdziliśmy, że jednak jesteśmy w stanie przeprowadzić taką galę studyjną dosyć bezpiecznie. Mamy w planie zorganizowanie szybkich testów na korona wirusa. Pracujemy nad tym intensywnie, żeby to zrobić bezpiecznie i nie przekroczyć tej liczby 50 osób i żeby to zrobić. Sytuacja jest tak bardzo rozwojowa, że to jest ostatnia szansa żeby tę galę zrobić kiedykolwiek. Nie utrzymamy już zawodników dłużej w treningu, którzy i tak trenują po krzakach i lasach, ale dłużej w takich warunkach nie przetrzymamy ich do profesjonalnej walki. Jeżeli nie teraz, to nie wiadomo kiedy będzie kolejna gala. Nie zapominajmy, że nasi zawodnicy są w ciężkiej sytuacji jak wszyscy pracujący oraz przedsiębiorcy. Wszystko jest pozamykane, więc fighterzy też są poodcinani od środków do życia na najbliższe miesiące. Wg mnie imprez masowych nie będzie bardzo długo, a wg najczarniejszych scenariuszy epidemiologów może potrwać rok a nawet dwa.

Ostateczna decyzja cały czas czeka jeszcze na akcept zarządu spółki, jednak szanse są już niemal przesądzone. Oczywiście nie obędzie się bez koniecznych zmian w rozpisce:

Zawodnicy są tutaj najważniejszym elementem i ze wszystkimi jestem na bieżąco w kontakcie. Karta na pewno przejdzie pewne przetasowania. Część zawodników wypadnie, pojawią się też nowe twarze. W tym tygodniu zapadnie ostateczna decyzja. Jest 90% na tak. gdy będzie ostateczna decyzja, to odsłonimy nowy fight card. Tak czy inaczej będzie bardzo ciekawie. Odpuszczamy zawodników zza granicy, których było tylko dwóch. W Polsce było jednak w czym wybierać i karta nadal jest bardzo ciekawa. W rozpisce będzie minimum osiem walk.

Oczywiście powrócił także temat pierwszej gali Pay Per View dla Fight Exclusive Night, które to jest nieuniknione w sytuacji, gdy organizacja jest pozbawiona wpływów z biletów:

Cena jest stała jak na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez telewizję Polsat. Zgadza się (40 złotych). Gala będzie bez publiki, ale mamy super plan. Postawimy na show, na multimedia, więc jeżeli chodzi o widowisko to będzie trzęsienie ziemi. Nic nie straci jeżeli chodzi o swoją atrakcyjność. Programy telewizyjne są nadal kręcone (bez udziału publiczności). To się niczym nie różni od naszej gali. My po prostu dołożymy efekty multimediów i oprawę. Wszystko będzie w sterylnych warunkach. To będzie profesjonalne studio bez dostępu z zewnątrz. Wszystko jest dopięte od A do Z i trzeba to zrobić, bo to jest ostatnia szansa żeby zrobić galę, bo później może to być trudne nawet w warunkach studyjnych. Mamy nadzieję, że damy ludziom chwilę zapomnienia i oddechu w tych ciężkich czasach.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawacsiano
Dawacsiano
2 lat temu

Paweł Jóźwiak jeździec bez głowy. To tak jak walczysz z bossem, który właśnie robi zamach na Ciebie, a Twój pasek życia jest maly. Masz jeden nabój jeszcze do wystrzelenia bez przeladowania. Strzelasz czy bezpiecznie uciekasz, by się schronić i naładować magazynek?
Paweł Jóźwiak: Cel … Pal!!!

tdft
tdft
2 lat temu

Z drugiej strony jeśli Fame mma 6 może się odbyć a KSW nie to o chodzi? Teraz jest jak nigdy lud potrzebuje igrzysk i Fame to daje KSW nie znalazło wyjśćia może FEN znajdzie.

moon
moon
Reply to  tdft
2 lat temu

Nie wiem czy fame sie odbedzie w takim wypadku bo od razu milicja wjedzie i ich pozamyka.

moon
moon
2 lat temu

Do 11 kwietnia wprowadzono te obostrzenia takze akurat dzien planowanej gali bedzie ostatnim dniem zakazów o ile w tym dniu nie bedzie juz jakiegos stanu kleski żywiołowej.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x