Paweł Jóźwiak o przełożonej FEN 28: „To nie jest najlepszy czas na takie imprezy.”

17 marzec 2020
1

We wczorajszym MMAnews Live #98 Paweł Jóźwiak ostatecznie poinformował kibiców FEN jaka przyszłość czeka planowaną na marzec i przełożoną na tydzień później galę z numerem 28. Głównodowodzący ostatecznie oznajmił, że w związku z rozprzestrzeniającym się zagrożeniem korona wirusem zastosują najwyższe środki ostrożności, czyli późniejszy termin:

Niestety nie mam dla fanów najlepszych wiadomości po analizie wszystkich za i przeciw. Pomimo, że zarówno my jak i nasz partner telewizja Polsat byliśmy gotowi i byliśmy w stanie tę galę zrobić 4 kwietnia. Nawet dostosowując się do limitów nałożonych przez rząd, aby unikać zgromadzeń powyżej 50 osób. Przemyśleliśmy sprawę, ale w związku z panującą pandemią, cały zarząd podjął wspólnie decyzję, że jednak przełożymy to i poczekamy aż sytuacja chociaż trochę się uspokoi. Dzisiaj nawet słuchałem wywiadu z Ministrem Zdrowia Panem Łukaszem Szumowskim, który mówił, że największe wzrosty zarażeń będą przez najbliższe 2-3 tygodnie, a nasza gala wypadałaby akurat w szczyt pandemii. Także uważam, że to nie jest najlepszy czas na tego typu imprezy i żeby nie narażać ani zawodników, ani osób pracujących przy gali – bo ktoś to musi robić – i nawet na takich okrojonych zasadach postanowiliśmy na razie odpuścić i zrobić galę w innym terminie.

Szacując na podstawie opinii ekspertów z dziedziny służby zdrowia, nasz rozmówca miał swoje własne przewidywania kiedy będą w stanie zorganizować kolejną galę sportów walki i nie będzie to szybko:

Myślę, że w Polsce długo nie będzie imprez masowych. Myślę, że to potrwa co najmniej do czerwca, choć chciałbym szybciej. Plan jest taki, że jak się wszystko nieco uspokoi, to na początku maja spróbujemy  zrobić taką galę studyjną. Jesteśmy w kontakcie z Polsatem i wszystko jest gotowe z PPV. Musimy jedynie dać znać 2 tygodnie wcześniej, że jesteśmy gotowi, rusza machina, ogłaszamy termin i robimy galę studyjną.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x