Paweł Jóźwiak: Zawodnicy FEN zgodzili się na mniejsze wynagrodzenie, by ratować galę

13 Marzec 2020
5

Wczorajszy MMAnews Live #96 był co prawda skręcony naprędce, jednak miał kilka jasnych punktów, a jednym z nich był nieoczekiwany udział Pawła Jóźwiaka, który wyjawił w jaki sposób solidarność zawodników pozwoliła im póki co uratować 28 galę:

Robimy wszystko, aby gala się odbyła. Odwołujemy galę w terminie 28 marca w Lublinie w hali Globus z udziałem kibiców i teraz celujemy w nowy termin 5 kwietnia. Impreza będzie bez kibiców, tylko pod transmisję telewizyjną i będzie dostępna w systemie Pay Per View. Reszta zależy od sytuacji w kraju. Mamy do gali 3 tygodnie gdzie wiadomo, że liczba zachorowań będzie się zwiększać. Najbliższe dni będą nerwowe, ale może w ciągu tych 3 tygodni sytuacje nieco się uspokoi.

Jestem dumny z naszych zawodników, bo w większości zrozumieli naszą sytuację i wiedzą, że wszyscy jesteśmy pod ścianą i robimy co w naszej mocy, żeby uratować imprezę. Dlatego zgodzili się wyjątkowo walczyć za mniejsze wynagrodzenie, bo pozbywając się biletów, trudno nam jest sfinansować imprezę. Ratujemy się tym Pay Per View, ale robimy to pierwszy raz. Nie jesteśmy jeszcze do tego tak przygotowani, także jest to wielka niewiadoma.

Okazuje się, że nie tylko sportowcy, ale wszyscy ci których dotyczy wydarzenie, mają swój udział w finalnym efekcie, jeżeli dojdzie do skutku:

Większość fighterów się zgodziła, z niektórymi jesteśmy w trakcie rozmów. Chciałbym, żeby było solidarnie i stanęliśmy za sobą murem. To nie jest nasze cwaniactwo, czy próba żeby zarobić więcej, lecz mierzymy siły na zamiary. Zwróciliśmy się z tą prośbą nie tylko do zawodników, lecz również do wszystkich naszych podwykonawców. Teraz będzie kryzys dla wszystkich firm, szczególnie eventowych. Firmy zdają sobie z tego sprawę i wszyscy poszli honorowo jak jeden mąż. Wspieramy się i walczymy z wirusem, by wciąż jednak mieć z czego żyć.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PawełW.MrozowskiDawacsiano Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Offline

Tekst Jóźwiaka do zawodników jeżeli się uda zrobić galę wszyscy podwykonawcy pracują za 50% dotyczy to też zawodników ha on jest jednak żałosny jako jedyny pokazał nie zdrowie tylko kasa…

Paweł
Gość
Paweł
Offline

Może Panie Jóźwiak w takim okresie po rozlicza się zawodnikami, zawodniczkami podaje zaległości tu tysiąc, tam dwa trochę jest tego..

Paweł
Gość
Paweł
Offline

gdzie zawodnicy mieli by teraz trenować, druga sprawa który zawodnikow zgodził się na mniejszą wypłatę,… Bzdura chyba po to żeby napchac sobie kieszeń, miałem szacunek do Fen już nie mam za to jak swoim zawodnikom mętlik robi nie szanuje, że robią wagę, że teraz to jest etap niebezoieczny zbijanie wagi plus virus.Nikt z zawodników nie zgodził się na mniejszą wypłatę, co nie którzy nawet kontraktu nie mają…

Dawacsiano
Gość
Dawacsiano
Offline

Głupoty Panu Jóźwiakowi odmówić nie można.
Proboje za wszelką cenę zrobić coś, gdzie nie jest to wskazane ze względu na zdrowie.
Stawiam stówkę, że kiedyś ten Pan zgarnie nagrodę Darwina.
Pozdrawiam