Podsumowanie TFL 20: „Pokazaliśmy, że nie faworyzujemy swoich fighterów.”

09 marzec 2020
0

Współorganizator Jacek Sarna po jubileuszowej TFL 20, na której było aż osiem z trzynastu pojedynków nie dotrwało do końca regulaminowego czasu:

Kibice są wyedukowani i wiedzą, kiedy walka jest ustawiona bo ktoś ma wygrać, a kiedy jest naprawdę pojedynek na śmierć i życie. Myślę, że te walki pokazały, że my nie faworyzujemy swoich fighterów kosztem jakiegoś tam wyniku. Dajemy im twardych rywali i kilka z tych starć pokazało, że wygrać mógł każdy.

Gorącym tematem do dyskusji była pierwsza sprzedaż PPV w historii Thunderstrike Fight League, o co nie omieszkaliśmy zapytać już po wszystkim:

Jeszcze nie chcę tego oceniać, ale na pewno jest to zadowalający wynik, bo od realizatora dostałem informację, że jest to najlepszy wynik w historii gal MMA pokazywanych w tym systemie. Na nasz poziom i nasze zainteresowanie na pewno jest to dobrze. Jeszcze będę to analizował. Zastanawiam się ile osób oglądałoby ją, gdyby to nie było w PPV. Taka analiza, bo może następną pokażemy galę w otwartym kanale, aby sprawdzić liczbę oglądających. Wydaje mi się, że to jest jakaś tam droga do promocji swojego produktu.

Każda gala jest oczywiście dobrą platformą do promocji kolejnego wydarzenia, jednak w tym przypadku plany jeszcze nie zostały sprecyzowane, ponieważ ubiegłoroczne tempo w połączeniu z sobotnią galą, było co najmniej wymagające:

Ostatnie czternaście miesięcy to 5 gal TFL i to jest duży wynik, po którym należy nam się odpoczynek. Mam nadzieję, że wiosna teraz przyjdzie szybko, bo ja mam plan na jeszcze 2 gale w tym roku, jednak nie chciałbym jeszcze o nich mówić. Jeżeli pojawi się fajna opcja czwartej gali, to będę o niej informował. Na 80/90% kolejne wydarzenie po wakacjach, ale jest tyle zmiennych, że być może zrobimy to jeszcze przed wakacjami jeżeli pojawi się fajna opcja współpracy.

DLa osób, które nie oglądały gali pozostaje opcja retransmisji w telewizji Fightbox, ale nasz rozmówca nie ukrywa, że cały czas planuje nad większym pomysłem niż to co było dotychczas:

Nie straciłem zapału i chęci robienia tego co kocham. Jak już zrobiłem 20 gal, to głupio byłoby teraz podziękować. Będę dążył do tego, żeby ten produkt pokazała duża telewizja i jesteśmy na to gotowi. To jest nasz cel nr 1 na nadchodzący rok, żeby kolejna gala została pokazana w dużej telewizji i żeby oglądało ją kilkaset tysięcy osób.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x