Robert Whittaker vs Darren Till w trakcie finalizacji na sierpniowe UFC w Dublinie

autor:
11 Marzec 2020
0
Robert Whittaker vs Darren Till w trakcie finalizacji na sierpniowe UFC w Dublinie
foto.: mmafighting.com/express.co.uk

Znaczący pojedynek dla układu wagi średniej pomiędzy byłym mistrzem Robertem Whittakerem (20-5-0) a Darrenem Tillem (18-2-1) jest blisko finalizacji na galę UFC w Dublinie z datą 15 sierpnia. Informację przekazał Brett Okamoto z ESPN.

Skłonny do nadzwyczaj pechowych kontuzji Whittaker kolejny raz będzie musiał przebranżowić przygotowania spod Jareda Cannoniera, z którym miał zmierzyć się na ubiegłotygodniowym UFC 248. To już historia i teraz rywal w postaci Darrena Tilla prezentuje kompletnie inny styl i technikę. Poległy w październiku ubiegłego roku Reaper, tracąc pas na rzecz Israela Adesanyi będzie miał szansę ponownie włączyć się do gry o to co utracił, chociaż z drugiej strony narożnika sytuacja kreuje się podobnie.

A tam będzie Darren Till, który szybko odciął się od porażek z Tyronem Woodley’em i Jorge Masvidalem przejściem do kategorii średniej, gdzie pokonał na punkty czołowego Kelvina Gasteluma. To bardzo szybka przepustka, a dorzucając do tego konfrontację z Whittakerem i ewentualną wygraną, Goryl stanie się jednym z pretendentów obok Jareda Cannoniera czy Paulo Costy. Na korzyść także miejsce, bo niesiony dopingiem własnych kibiców w Dublinie może sprawić nie lada wyzwanie dla byłego mistrza.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o