Slugfest 18 pierwszą polską galą MMA przesuniętą z powodu korona wirusa

09 Marzec 2020
5
Slugfest 18 pierwszą polską galą MMA przesuniętą z powodu korona wirusa

Do tej pory w zasadzie w ogóle nie poruszaliśmy kwestii Korona Wirusa, nie przyczyniając się do postępującego, zbiorowego niepokoju. Sprawy najwyraźniej zmieniły obrót od momentu w którym odmiana chińskiej grypy dotarła do naszego kraju wywierając wpływ na całą gospodarkę, głównie negatywny jak w przypadku gali Slugfest 18, która jest pierwszą „ofiarą” odwołanych imprez, a w zasadzie przeniesionych na późniejszy termin:

Szanowni Państwo,

w związku z:
– obecną sytuacją epidemiologiczną i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19
– prośbą burmistrza miasta Wągrowca pana Jarosława Berendta o przeniesieniu terminu imprezy gali MMA Slugfest 18 na przełom maja i czerwca
– zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie odwoływania imprez masowych powyżej 1000 osób z 8 marca 2020 r.

Zarząd spółki Sport Produkcja Sp. z.o.o dbając o zdrowie kibiców i zawodników oraz obsługi zgodził się, aby impreza odbyła się w terminie późniejszym.

Pragniemy również poinformować, że wszystkie bilety zachowują ważność.

Jeśli po ogłoszeniu nowego terminu imprezy (maj/czerwiec), termin nie będzie Państwu odpowiadał, zapraszamy do Siłowni Dopamine wraz z ważnym biletem w godzinach otwarcia po zwrot poniesionych kosztów zakupu.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Od kilku tygodni wszystkie media oraz politycy wyłącznie grają na ludzkich emocjach, obarczając nawet przeciwników politycznych o taki stan rzeczy, zamiast skupić się na meritum i wydać wreszcie jakiś oficjalny spis zachowań jakie obywatele powinni przyjąć wobec potencjalnego zagrożenia. Nie trudno zgadnąć jak wpływa to na psychikę przeciętnego Kowalskiego i nie dziwi fakt, że odmawia się pozwoleń dla kolejnych wydarzeń gromadzących publiczność.

Niebawem możemy spodziewać się, że inne „imprezy masowe powyżej 1000 osób organizowane w obiektach zamkniętych” jak brzmi zalecenie Sanepidu, również będą przekładane, a przynajmniej nie można tego wykluczyć. Już teraz Martin Lewandowski zapowiedział, że na KSW 53 nie będzie strefy fana. Tym samym trzeba uzbroić się w cierpliwość, zachować rozwagę oraz zdrowie i poczekać na szybką wiosnę, która miejmy nadzieję pomoże opanować sytuację na całym świecie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZacaromoonaaZielony666W Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zielony666W
Gość
Zielony666W
Offline

Mam njus z drugiej ręki, że KSW nie będzie albo będzie tylko live in a studio.
Nie ma już szans na zapięcie zezwoleń (chyba, że klasycznie po polsku polecą łapówy). Sanepid nie da zezwolenia. Intel Extreme Masters zostało odwołane a to było ponad 7 dni temu.
Odwołanie Bedorfa i Pudziana by janusze już oddali bilety. Nie ma nawet Trailerów a do gali 1,5 tygodnia. Nie ma przeciwnika dla Abusa. Oczywiście Kelner i Reżyser kina akcji poinformują FANÓW jak już fani będą w d…

NIE MA SZANS PO 8 MARCA NA IMPREZY DLA 1000+ OSÓB. A będą kłamać do końca.

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

A grubas Bedorf chyba wyczuł pismo nosem i zmył się z gali. Wymówka z tym zbijaniem wagi. Mniej kasy z PPV i bramki. A przecież on bez kasy to nawet ręki nie podniesie. To samo Mariusz. Kontuzja chu… Wie czego

moon
Gość
moon
Offline

Nie wiem czym się różni impreza 1000+ od 999 ale chuj może się nie znam 😁

aa
Gość
aa
Offline

W polskim lewie 999 to nie impreza masowa, ale 1000, 1001 już tak.

moon
Gość
moon
Offline

ale głupotą tu trzeszczy nieprawdaż? 😁