TFL 20: Mateusz Głuch liczy, że odzyska szansę walki o mistrzowski tytuł

07 marzec 2020
0

Mateusz Głuch po ważeniu TFL 20, podczas którego ewidentnie było widać u niego pozytywne nastawienie do sobotniego wyzwania. Jako, że Radomianin wraca po przegranej, byliśmy ciekawi w jaki sposób przestawił umysł po tym jak we wrześniu nie wykorzystał szansy zdobycia tytułu:

Rodzinnie jest zawsze od momentu, gdy wróciłem do sportu i tak zostanie. (Po ostatniej walce) zweryfikowałem błędy, walka bowiem nie poszła po mojej myśli. Walczyłem z naprawdę solidnym zawodnikiem, ale to Już nie ma znaczenia, bo co było to było. Jutro jest jutro, jest walka, przygotowania poszły bardzo dobrze. Czuję się bardzo dobrze mimo faktu, że musiałem zejść 14 kilogramów z wagi. Plan jest taki, że wyciągnąłem wnioski i cel jest jeden, by wygrać u siebie przed własną publicznością. Cieszyć się tym i powolutku wspinać się dalej, by za jedną lud dwie walki, być może ponownie stanę do walki o pas.

Jego rywalem będzie tym razem groźnie wyglądający i już wcześniej zweryfikowany na polskim rynku Ivan Slivinskiy, jednak jak przekonywał Mateusz, wygląd to za mało:

Gdyby zawodnicy w MMA walczyli wyglądem, a nie umiejętnościami… jest to dobry zawodnik i taki chłopak, który nie pęka. Szuka obaleń, wymian w stójce. Przepracowaliśmy wiele różnych planów pod niego i mam nadzieję, że to tylko zaowocuje.

Dzisiejsza karta wstępna gali TFL 20 będzie dostępna od 19:00 na fan page’u TFL, a od 21:00 za pośrednictwem PPV na www.livetfl.pl.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x