Zmotywowany Grzegorz Szulakowski liczy na ostatnią szansę od KSW

13 Marzec 2020
3

Gdy kilka dni temu Grzegorz Szulakowski napisał na mediach społecznościowych, że wreszcie poukładał sobie w głowie tematy, które zaważyły na jego trzech ostatnich przegranych, czym prędzej skontaktowaliśmy się z nim, żeby gościł w naszym MMAnews Live #96 i opowiedział widzom co jego zdaniem było przyczyną ostatnich niepowodzeń w okrągłej klatce KSW:

Po mojej ostatniej walce z Shamilem Musaevem myślałem, że będę potrzebował psychologa, ale stwierdziłem, że zamknę się w pokoju i walnę głową w ścianę. Jak będzie, to pokaże moja kolejna walka.

Za dużo wziąłem sobie na głowę. Nie pojechałem na treningi do Olsztyna, co było moim dużym błędem. Myślałem, że dam sobie radę sam z tym wszystkim tutaj. Sponsorzy… bo długo nie miałem managera. Ogarnianie tego wszystkiego związanego z walką. Za dużo tego wszystkiego było dookoła. Ja się czułem dobrze, trenowałem bardzo mocno, ale moja głowa była gdzie indziej.  Stwierdziłem, że następnym razem nieważne co się będzie działo, to wyjeżdżam do Olsztyna na okres przygotowawczy.

To jak przewrotnym sportem bywa MMA, doskonale pokazuje właśnie przykład „Szuliego”, który dwa lata temu walczył o mistrzowski pas, a dzisiaj potencjalnie boryka się z pytaniem, czy jeszcze otrzyma propozycję walki od KSW:

Myślę, że KSW da mi jeszcze jedną szansę. Mam jeszcze jedną walkę w kontrakcie i myślę, że dadzą mi tą ostatnią szansę. Musze się po prostu wykazać, a jestem bardzo mocno zdeterminowany i dobrej myśli. Tutaj też trenuję już z Łukaszem Brzoskim pod jego okiem od pół roku. Wtedy (do momentu walki) to było trzy miesiące, a więc troszkę za krótko, żeby to miało ręce i nogi. Myślę, że te efekty dopiero teraz zaczynają być widoczne.

A motywacja jest, tak samo jak i recepta na sukces w MMA, która zrodziła się w toku ostatniego przesilenia sprawami organizacyjnymi:

Tylko ma być Olsztyn, jedzenie, trening, spanie, sranie i żadnego ruchania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PawełmoonZacaro Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Offline

Szulakowski vs Szymajda walka ostatniej szansy

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

I jak zawsze zapowiedzi jaki to świr, jaki wariat, a jak dojdzie do walki to emocje jak na grzybach

moon
Gość
moon
Offline

Trzeba mu dac jeszcze jedna szanse.