Dana White zarezerwuje prywatną wyspę i przywróci cotygodniowy cykl gal

07 kwiecień 2020
4

Wielkie pomysły powstają nie tyle przy użyciu tęgich głów, co bardziej przy wykorzystaniu ogromnych zasobów finansowych, jakimi dysponuje UFC. W rozmowie z TMZ, Dana White potwierdził, że jest na ostatniej prostej przed przywróceniem „normalnego” trybu cotygodniowych gal:

Zarezerwowałem lokalizację pod galę UFC 249 na dwa miesiące i będziemy robili walki co tydzień. Jestem również dzień lub dwa od zabezpieczenia prywatnej wyspy, na której powstaje cała infrastruktura. Będziemy robili na niej międzynarodowe pojedynki z międzynarodowymi fighterami. Ponieważ nie będę w stanie sprowadzić międzynarodowych zawodników na teren USA, dlatego właśnie będziemy sprowadzali ich samolotem na tę wyspę. Kiedy zrobimy galę 18 kwietnia, UFC znowu zacznie działać. Lokalizacją UFC 249 jest… ESPN (red. tajne).

(Co do walk na wyspie) Nie będzie tam żadnych fanów. Zwieziemy fighterów samolotami z różnych zakątków. Będziemy testowali wszystkich. By mieć 100% zdrowych zawodników, ludzi z komisji sportowej, sędziów, osoby z produkcji. Przed, w trakcie i po walkach.

Jednocześnie, głównodowodzący podkreślił, że zmiana w walce wieczoru UFC 249 nie jest winą żadnej ze stron. To po prostu wypadek losowy, którego nie dało się przewidzieć:

Khabib został złapany w trakcie, gdy cały świat akurat przechodził akurat zmiany, a ja próbowałem znaleźć lokalizację. To nie jest winą Khabiba, ani niczyją winą. To coś na co nie dało się przygotować, nikt nawet o tym nie śnił. Las Vegas jest całkowicie wyłączone. Żadne kasyno nie będzie otwarte przez miesiąc, lub dłużej.

Na koniec, odniósł się również do luźnych rozważań Joe Rogana, który na antenie swojego podcastu zapowiedział, że nie ma zamiaru komentować gal w najbliższym czasie:

On tego nie powiedział. Nie można słuchać mediów. Oni mówili sobie o tym (na luzie), a wszyscy zaczęli pisać na tej podstawie historie pełne jakiegoś gówna. Rogan będzie tam komentował.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
osensey
osensey
2 lat temu

Ciekawi mnie, czy to nie bedzie czsami wyspa tego pedofila epstina na karaibach

Chilly
Chilly
2 lat temu

Danek ostro brnie pod górę, wszak jest szansa że ufc zarobi kolosalne pieniądze skoro na całym świecie w żadnym dosłownie sporcie nie dzieje się nic. Jeśli mu się powiedzie będzie miał monopol na niewidziana dotąd skalę. Czas pokaże.

Przemek
Przemek
2 lat temu

Wejście Smoka, Mortal Kombat i Tekken wszystkie turnieje odbywały się na wyspie (co do ostatniego nie jestem pewien) więc czemu nie UFC?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x