Khabib odwołał walkę na UFC 249, Ferguson chce aby organizacja pozbawiła go pasa

02 Kwiecień 2020
5
Khabib odwołał walkę na UFC 249, Ferguson chce aby organizacja pozbawiła go pasa
foto.: ufc.com

Nie do końca wiemy jak należy traktować najnowsze oświadczenie Khabiba Nurmagomedova w sprawie kwietniowej walki na UFC 249, ale wygląda na to, że Dagestańczyk tak jakby ogłosił światu, że jest zmuszony wycofać się z wielce oczekiwanego pojedynku z Tonym Fergusonem. Wszystkiemu winna jest pandemia korona wirusa i związane z nią ograniczenia w poruszaniu się nie tylko pomiędzy krajami, ale także w obrębie miejsca zamieszkania:

Przybywając w domowej kwarantannie i czytając reakcję ludzi odnośnie sytuacji wokół mojej walki okazuje się, że cały świat powinien mieć kwarantannę, rządy wszystkich krajów, sławni ludzie na całym globie zachęcają ludzi, by przestrzegali wszelkich zasad bezpieczeństwa, by ograniczyli rozprzestrzenianie się choroby i jednocześnie ocalić innych. A Khabib ma być jedynym uwolnionym od wszelkich obligacji, powinien zademonstrować siłę woli i trenować latając po świeciem a to wszystko przez wzgląd na walkę? Rozumiem wszystko i zdecydowanie jestem zdenerwowany bardziej niż Wy odwołując pojedynek. Prawdopodobnie tak jak wielu innych, miałem sporo planów po tej walce, ale nie jestem w stanie tego kontrolować.

Największe narody i największe firmy naszych czasów są zszokowane tym co się dzieje, każdego dnia sytuacja zmienia się w sposób nieprzewidziany. Ale Khabib wciąż musi walczyć, to jest to co chcecie powiedzieć? Trzymajcie się i postarajcie się postawić w mojej pozycji.

View this post on Instagram

Staying home in quarantine and reading the reaction of people to the situation around my fight, it turns out that the whole world should be in quarantine, governments of all countries, famous people around the world urge people to follow all safety requirements in order to limit the spread of the disease, to save people, and Khabib is the only one relieved of all obligations and must demonstrate free will and train flying around the world, for the sake of fight? – I understand everything and I’m definitely upset more than you to cancel the fight, probably like all others, I had many plans after the fight, but I can’t control it all. The greatest countries and the largest companies of our time are shocked by what is happening, every day the situation changes unpredictably. But Khabib still has to fight, is that what you saying? – Take care of yourself and put yourself in my shoes. – 📍 Сижу дома на карантине и читаю реакцию людей на ситуацию вокруг моего боя, получается весь мир должен сидеть на карантине, правительства всех стран и известные люди всего мира призывают людей соблюдать требования безопасности, чтоб ограничить распространение болезни ради спасения людей, а Хабиб, освобождён от всех обязательств и должен демонстрировать свободу воли и тренироваться летая по всему миру рискуя своей жизнью ради боя ? – Я все понимаю и точно не меньше вас расстроен отменой боя, наверно у меня , как и у всех других, было много планов после боя, но я не в силах контролировать все это. Сверх державы и крупнейшие компании нашего времени в шоке от того, что происходит, каждый день ситуация меняется непредсказуемо. Но Хабиб все равно должен драться, так получается? – Берегите себя и поставьте себя на мое место.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Jeszcze wczoraj nie byliśmy pewni co dokładnie mistrz wagi lekkiej dokładnie miał na myśli, ale solidna porcja snu i trzeźwe spojrzenie dały nam jasny punkt widzenia na całą sytuację. Wprost przeciwnie do Tony’ego Fergusona, który w rozmowie z ESPN był wściekły decyzjami jakie podejmował jego niedoszły oponent i najchętniej wolałby, aby UFC pozbawiło go zaszczytów:

Powinien zostać pozbawiony mistrzowskiego tytułu. Najwyraźniej wiedział co mógł zrobić, by ocalić kartę. Nie chciał podjąć się żadnej z tych szans. Każdy podejmuje ryzyko starając się doprowadzić do tej gali. On się z tego wycofał. Ciężko to wytłumaczyć, ale on się wycofał.

Był w Abu Dhabi i mógł też wrócić, zanim zamknęli granice Rosji. Zdecydował się wrócić do Dagestanu, nie dokończył obozu treningowego. Ten gość nie chce tej walki. Boi się, ucieka. Powinien zostać pozbawiony pasa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanekArczijarusZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arczi
Gość
Arczi
Offline

Nie zdążył się oczyścić z koksu sterydziaz i swiruje pawiana taka prawda.

jarus
Gość
jarus
Offline

Kebab szacun ty siano masz nie narazaj swoich bliskich i sztabu trenerskiego za wszelka cene.Itak kazcy wie ze jestes mistrzem i nim bedziesz.a Tony niech sobie mysli i uklada swoje spekulacje.Pozdrawiam

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Tony to pajac. Pieprzy tak żeby zgarnąć pas bez potyczki z Khabibem, który na 100 walk 99 z nim wygrywa. Kładł go i obijał Kevin Lee, który Khabibowi w zapasach nie dorównuje. Tony dobrze wie co go czeka w oktagonie z Khabibem. Egzekucja przez złamanie.

Janek
Gość
Janek
Offline

Pierwszy raz piszesz z sensem.

Janek
Gość
Janek
Offline

Khabib moze I sie boi ale raczej o swoich bliskich np. ojca I gratuluje takiego podejscia bo jak patrze na ludzi w mojej pracy ktorzy nie podejmuja zadnych srodkow ostroznosci bo wazniejsza jest pogon za kasa nawet w obliczu tego ze moga zabic swoich rodzicow, dziadkow. A zabranie pasa bylo by w stylu UFC Jon alkoholik I narkoman z pasem Khabib bez pasa z powodu wirusa.