Tymczasem na Białorusi „zabawa” w sporty walki trwa

10 kwiecień 2020
11
Tymczasem na Białorusi „zabawa” w sporty walki trwa

W Stanach Zjednoczonych ostatecznie machina UFC została zatrzymana i wydawałoby się, że ostatni bastion sportów walki chwilowo padł w obliczu korona wirusa, jednak nie tak prędko. Już jutro odbędzie się bowiem u naszych wschodnich sąsiadów na Białorusi gala WTKF World Grand Prix: „Ustinov Team vs Romankevich Team”:

Wszystko jest bardzo proste: wejdź na nasz kanał YouTube 11 kwietnia o 19:00 – „World Total Kombat Federation” ⚡ Jesteście gotowi?

https://www.instagram.com/p/B-xL_T-JZjH/

Nie udało nam się znaleźć wystarczająco dużo informacji, ale wygląda na to, że wydarzenie składa się z czterech pojedynków i będzie czymś na kształt drużyna kontra drużyna, gdzie jednym z trenerów jest dobrze znany u nas w kraju Piotr Romankevich. Ten sam, który w 2018 został zdetronizowany przez nowo wyłonionego wówczas mistrza DSF Challenge Tomasza Sararę.

W kwestii sytuacji zdrowotnej i zagrożenia korona wirusem na Białorusi, tylko na podstawie mapy Google dotyczącej przypadków zakażenia COVID-19, najwyraźniej sytuacja jeszcze kilka dni temu była bardzo dobra. To prawdopodobnie tylko do momentu, w którym w końcu zaczęli robić testy. Bo tak, przypadków do końca marca niemalże nie było, aż tu nagle skala wyskoczyła grubo ponad 1000 nowych przypadków. Z pewnością wydarzenie będzie przeprowadzone przy pełnej eskorcie odpowiednich służb, tak jak jeszcze 2 tygodnie temu było w Polsce.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BoloJang
BoloJang
2 lat temu

odbijając od tematu…piękna jest da Białorusinka na zdjęciu 🙂

Mateusz P.
Mateusz P.
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Była taka propozycja 😉

moon
moon
2 lat temu

Jak to powiedzial Łukaszenka jeśli świat każe ci coś robić w określony sposób to trzeba robić dokładnie na odwrót i moim zdaniem słusznie prawi.

Zacaro
Zacaro
Reply to  moon
2 lat temu

Coś w tym jest. Powiedział też że jeżeli nie widać wirusa to go nie ma😉.

Zacaro
Zacaro
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

I tu mnie masz ancymonie 😉

Zielony666W
Zielony666W
Reply to  moon
2 lat temu

Słusznie prawi. Dlatego połowa ludzi nie ma na Białorusi kibla, ludzie mają 50 EUR pensji a marzeniem przeciętnego Białorusina jest uciec z tego piekła. Pracowałem w Mińsku 3 miesiące, miałem przydzieloną bezpiekę, która łaziła za mną 24/7. Połowa ludzi bez zębów, zero opieki zdrowotniej, wszystko poza Mińskiem i tak biednym i brzydkim wygląda jak najbiedniejsze wsie na Podlasiu. Najgorszy kraj świata pewnie po Korei Północnej. Najsmutniejsze miejsce na świecie. Do tego wytrzebiony ze swojej kultury.

moon
moon
Reply to  Zielony666W
2 lat temu

Na Ukrainie jest podobnie Panie kolego 😉 Dlatego ukraincy emigrują do polski i dalej w celach zarobkowych tak jak my emigrowalismy 15 lat temu do Anglii, Irlandii Norwegiido sortowni smieci za 4 razy tyle pensji co w Polsce. Musiales byc kims skoro jezdzili za Toba bezpieczniacy 24/h 😉 Bylem na wspinaczce dwa lata temu w Rumunii, przejezdzalem przez Wegry, krajobraz podobny jak na Bialorusi. Wsie biedne, strzechy ze słomy za to ludzie zajebiscie goscinni. Cały swiat nie bedzie „mlekiem i miodem” płynący.

Zielony666W
Zielony666W
Reply to  moon
2 lat temu

Przyjechałem szkolić pracowników w nowo otwartym białoruskim oddziale firmy. Koledzy mówili, że generalnie każdy kto przyjeżdża oficjalnie na dłużej niż kilka dni ma z urzędu opiekuna. Wiedzą kiedy wjeżdżasz i wyjeżdżasz bo mają to na wizie.
Ludzie tak spięci, że nawet po litrze nikt ci nie zażartuje na obecną sytuację bo każdy może donieść.
Na Ukrainie przed wojną było trochę lepiej. Teraz wschód to dzicz. Można głowę stracić jako turysta. Mój znajomy pojechał do Donbasu bo chciał porobić fotki wojnie. Do dzisiaj nie wiadomo co z nim.

Ale galę chętnie zobaczę z braku laku.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x