Piotr Strus nie wie czy walka z Haratykiem na ACA dojdzie do skutku po pandemii

02 listopad 2020
0

Piątkowe MMAnews Live #109 był krokiem w kierunku niezałatwionych interesów, a za taki można uznać świetne zestawienie Piotra Strusa Rafałem Haratykiem, którzy mieli zmierzyć się w najbliższą sobotą na ACA 108. W obszernej rozmowie zapytaliśmy warszawskiego fightera, czy na dzień dzisiejszy wie cokolwiek na temat dalszego harmonogramu czeczeńskiej organizacji i oto co usłyszeliśmy:

Musimy poczekać. Sytuacja jest o tyle trudna, że z tego co dochodzą nas słuchy, to Rosja dopiero zaczyna odczuwać większe skutki Korona Wirusa. Zobaczymy jak to wpłynie na ich gospodarkę i co się będzie działo, bo my też tego nie wiemy (w Polsce). Dostaliśmy wczoraj plan zwalniania od obostrzeń, ale mamy tylko pierwszą datę 20 kwietnia, gdy zaczniemy chodzić na spacer i do lasu. Wszystkie inne etapy nie zostały nawet określone w czasie. My nie wiemy kiedy ruszą kluby sportowe, imprezy masowe i to nie tylko te do 50 osób. ACA nie ma jeszcze u nas tak mocnej pozycji, żeby zrobili w Polsce PPV. Gdyby więc mieli zrobić galę, to zrobią ją najpierw w Rosji, a tam nie wiadomo co się wydarzy i jak się wszystko potoczy.

Podobnie pod wielką niewiadomą stoi niedoszłe zestawienie z Haratykiem, bo w tej sytuacji matchmaking ułatwiały sprzyjające okoliczności, a mianowicie miejsce, czyli Warszawa, oraz fakt, że pozostali fighterzy w dywizji średniej byli albo kontuzjowani, albo dopiero co stoczyli jakieś pojedynki, ewentualnie mieli już porobione rezerwacje. Nie wiadomo więc czy pojedynek przetrwa próbę czasu po pandemii:

Nie wiem też jakie będzie stanowisko ACA w kwestii walki z Rafałem Haratykiem. Nie wiem czy to zostało tylko przełożone w czasie, czy odwołane. Tak naprawdę czy jakiekolwiek pojedynki moje i Rafała będą na nowo obstawiane przez matchmakera? Żadnych wieści. Ja nie mam wieści, mój manager też nie ma wieści. Zdzwaniamy się dwa razy w tygodniu i obgadujemy sytuację zdrowotną w naszych domach, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, bo sam siedzę na niewiedzy, co jest najgorsze w naszym przypadku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x