Arkadiusz Wrzosek vs Badr Hari w walce wieczoru lipcowej Glory 78

29 kwiecień 2021
0
Arkadiusz Wrzosek vs Badr Hari w walce wieczoru lipcowej Glory 78

Wydawałoby się, że Glory i kickboxing mają się bardzo źle, ale co jakiś czas reguła ta nie znajduje swego potwierdzenia w rzeczywistości. W tym przypadku to fani z Polski wygrali jak na loterii, bowiem światowy lider formuły kopano uderzanej ogłosił starcie Arkadiusza Wrzoska z niegdyś jasno świecącym fenomenem Badr Hari z datą 17-go lipca na gali w holenderskim Rotterdamie.

Marokańczyk z holenderskim paszportem wciąż ma mocne karty, mimo iż jego trzy ostatnie wystąpienia pozostawiły sporo do życzenia. W zasadzie cztery, bo oprócz trzech przegranych było jeszcze No Contest. Popularność „Golden Boy’a” jest jednak tak ogromna, że na to starcie patrzymy raczej na próbę odbudowy Badra, bo to na pewno jest mu potrzebne.

Wprost przeciwnie do Wrzoska, który świetnie sobie poczyna na rodzimym rynku, jak i w samym Glory, gdzie zanotował zwycięstwo. Oba jednak miały miejsce aż w 2019, więc z jednej strony mamy fightera który musi „rozruszać kości”, z drugiej tego, który powinien szukać zwycięstwa za wszelką cenę.

W krótkiej rozmowie z Pawłem Jóźwiakiem, głównodowodzący FEN z przyjemnością wyraził swoje uznanie dla powyższego zestawienia.

O tej informacji wiedziałem z pierwszej ręki od jakiś 2 tygodni, obiecałem jednak nie wychodzić przed szereg. Jesteśmy dumni, że nasz mistrz Arkadiusz Wrzosek stanął przed taką szansą. Na pewno ma sporo do zyskania, zarówno marketingowo jak i sportowo, dlatego cały FEN mu kibicuje. U nas oczywiście również go jeszcze zobaczymy, bo ma mistrzowski pas i na pewno będzie go bronił.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x