Mirosław Okniński wyciągnął dłoń w kierunku Martina Lewandowskiego

27 kwiecień 2021
2
Mirosław Okniński wyciągnął dłoń w kierunku Martina Lewandowskiego

„Nigdy nie mów nigdy” idealnie sprawdza się w przypadku MMA. A już w ustach Mirosława Oknińskiego wydaje się jak hasło szyte na miarę dla krewkiego trenera, który po raz kolejny ma jakiś plan. Żeby go zrealizować, raz jeszcze wyciągnął dłoń w kierunku Martina Lewandowskiego, który od dawna ma zapędy aby sięgnąć także po amatorską scenę i Polski Związek MMA, z którego krótka droga, aby sprawować pieczę nad rodzimą sceną.

Jak wiadomo, to właśnie wspomniany Okniński stworzył największą Amatorską Ligę MMA, następnie przekazał ją Sławomirowi Cyplowi, z którym od jakiegoś czasu jest mu nie po drodze, jednak cały „know-how” wciąż tkwi w głowie warszawskiego trenera. Jak oświadczył, dzisiaj jest gotowy podzielić się swoją wiedzą:

Jeżeli Pan Lewandowski wykazałby się inicjatywą pogodzenia ze mną, chętnie przekażę historię ALMMA i pomogę zorganizować prawdziwe amatorskie MMA.

Ciekawe co tym razem kryje się za powyższym oświadczeniem? Jak tylko uda nam się skontaktować z trenerem, czym prędzej poinformujemy Was na łamach portalu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu

Okniński już sam nie wie czego chce. Najpierw się pompuje a teraz trzyma palec w dupie Lewandowskiego prawie tak głęboko jak Jurkowski. Chyba cieno z kasą skoro chce się bratać z tym manipulantem. Poza tym w zasadzie jeden wart drugiego 😉

Primo
Primo
1 rok temu

Nidy nie mow nigdy 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x