Rębecki o kontrakcie z Malki Kawą: „Wybrałem najlepszy management na świecie.”

28 kwiecień 2021
1

Ostatnie tygodnie w zawodowym życiu Mateusza Rębeckiego to nieustający progres. Spośród kilku spraw na liście, wystarczy wspomnieć kontrakt managerski z zagranicznym First Round Round Management, który ma szansę przybliżyć go do spełnienia marzeń o amerykańskim śnie:

Już od 2 lat staram się żeby dostać się do UFC, jednak bez większych rezultatów. Jakieś rozmowy z UFC były prowadzone, jednak coś tutaj trzeba zmienić. Próbowałem w jedną stronę, teraz z innej i zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Być może na dniach będę wiedział cokolwiek odnośnie tego jak się to wszystko potoczy i jak będą przebiegały rozmowy z UFC.

W obecnej sytuacji, gdy Polska ma kolejnego mistrza UFC oraz licznych reprezentantów naszego kraju pod swoją banderą, nikogo nie dziwi już chyba fakt, że Mateusz również stał się obiektem mocno pożądanym przez Malkiego Kawa, który uznał iż warto na niego postawić:

First Round Management sam się do mnie odezwał. Byli bardzo zainteresowani moją osobą. Oczywiście sam decydowałem, bo do wyboru miałem kilka managementów. Uznałem, że trzeba wybrać najlepszy na świecie w tej branży i czekać na rezultaty. Jeżeli nie oni to kto.

W wieku 28 lat „Chińczyk” jest w pełni gotowy, by sięgnąć za ocean. Jednak w razie gdyby przyszło mu jeszcze poczekać, ma plan awaryjny:

FEN ma dla mnie fajne walki, także tutaj mamy otwartą drogę. Jeżeli moje rozmowy nie pójdą tak jakbym tego chciał, to u nich będę dalej toczył walki. Za dużo nie będę teraz mówił i wszystko czas pokaże.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu

Fajnie jakby zawalczył w UFC. Dobrze że Jóźwiak się nie pompuje i nie stawia jakichś zaporowych żądań dla zawodników tak jak te dwa orły po drugiej stronie barykady. Rębecki dobry zawodnik ale musi troche popracować nad „imadżem”

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x