Zaskakujący ruch EFM Show! Organizacja przejęła lokalny Slugfest

01 kwiecień 2021
3
Zaskakujący ruch EFM Show! Organizacja przejęła lokalny Slugfest
foto.: efmshow.com

EFM Show coraz odważniej porusza się po rodzimym rynku mieszanych sztuk walki. Dosłownie za kilka dni zorganizują swoją piąta galę, do tego zdążyli całkowicie zmienić koncepcję o wspomniany na początku człon „Show”, a teraz jeszcze przejęli inną, lokalną federację Slugfest.

Między 2014-2020 rokiem, Slugfest była wiodącą siłą MMA w Wielkopolsce, której impet pohamował dopiero COVID. Do tego czasu odbyło się jednak aż 18 imprez z jej ramienia. W rozmowie z Norbertem Sawickim, współdowodzącym European Fight Masters, usłyszeliśmy krótki komentarz w sprawie zaskakującej decyzji:

Slugfest jest bardzo udaną, regionalną galą, która dała szansę wielu młodym zawodnikom. Gdy dowiedzieliśmy się, że właściciele chcą to sprzedać, to złożyliśmy im  propozycję na przejęcie i dobiliśmy targu. Wczoraj doszło do transakcji.

W przeszłości mieliśmy już podobne ruchy na polskim rynku, z których niewiele tak naprawdę wyszło jeżeli wziąć pod uwagę medialne zapowiedzi. Za przykład może tutaj posłużyć nieistniejący DSF Challenge, który swego czasu kupił nieistniejący już Ladies Fight Night. Co szefostwo EFM zamierza poczynić względem Slugfest w kroku kolejnym?

To co zrobimy dalej z marką Slugfest, czy będą dalsze turnieje, to czas pokaże. Dopuszczamy pomysł mniejszych gal dla zawodników potrzebujących dobrego startu i promocji.

Najwyraźniej główny powód odkupienia aktywów organizacji pozostaje w sferze tajemnicy handlowej. Pozostaje nam czekać i przyglądać się dalszemu rozwojowi EFM. A już 9-go kwietnia EFM Show Challenge w PPV. Transmisja na www.efmshow.tv

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtas
Wojtas
1 rok temu

To jest firma malarska teraz? Bo nie kumam o co im chodzi z tymi maskami castoramy

Rafał
Rafał
1 rok temu

Wojtek na jakiej gali się pojawisz pierwszy raz po powrocie?

Przemek
Przemek
1 rok temu

Dobrze że to nie prima aprilis. Fajnie że Pan Wojtek się ogarnął i wrócił. Ps co jakiś czas wchodziłem i monitorowałem czy ta strona się ruszyła. Pozdro

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x