Niepokonana zawodniczka GMC/Bellatora Mandy Bohm w rankingu UFC wg źródeł

06 maj 2021
0
Niepokonana zawodniczka GMC/Bellatora Mandy Bohm w rankingu UFC wg źródeł
foto.: german-mma.de

Wygląda na to, że waga musza UFC może wkrótce zyskać solidne wzmocnienie w postaci byłej zawodniczki GMC i Bellatora – Mandy Bohm (7-0). Ta niepokonana fighterka reprezentująca niemiecką flagę, przez dobre kilka lat walczyła dla German MMA Championship, dosłownie przechodząc po swoich rywalkach. Dzisiaj – jeżeli potwierdzą się dotychczasowe doniesienia dziennikarza z portalu Sherdog.com – może być już zawodniczką UFC:

Mandy Bohm jest w rankingu UFC, więc wygląda na to że ją wybrali.

Ostatni raz mieliśmy okazję rozmawiać osobiście z Mandy przy okazji EFM 4, gdy przybyła do Szczecina wraz z mężem, także utalentowanym zawodnikiem MMA Khurshedem Kakharovem (6-0). Pani Bohm już wtedy była po wygranym debiucie w kanadyjskim TKO i jednogłośnym triumfie w Bellatorze. A wszystko to dzięki uporowi byłego pracodawcy GMC, który trzymał ją do oporu przez możliwością rozwoju za granicą, aż ta zbuntowała się, by ostatecznie zerwać współpracę. Ten październikowy przystanek Bellator opisany wcześniej, okazał się ostatecznie epizodem. Osobiście poprosiła bowiem, by zwolniono ją z umowy ze względu na długi czas oczekiwania na kolejne wyzwania.

Ostatecznie, wspólnie ze wspomnianym życiowym partnerem wyjechała do klubu SBG Ireland, a stamtąd dalej rozwijała sportową karierę. Jedno jest pewne, jej solidne uderzenia oraz zapaśnicza defensywa będą trudnym orzechem do zgryzienia dla niejednej Pani z kategorii do 125 funtów.

UPDATE: Dla lepszego zrozumienia źródła, wybrani dziennikarze mają dostęp do bardziej pełnego rankingu, który sięga poza widoczny TOP 15. Stamtąd mogą odczytywać czy ktoś przybył do organizacji lub został z niej usunięty.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x