Okniński: „W pojedynku Juras vs Pudzian i tak wygra WCA. Genialne!”

06 maj 2021
0
Okniński: „W pojedynku Juras vs Pudzian i tak wygra WCA. Genialne!”

Mirosław Okniński od początku nie był fanem starcia Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 61, ale jego ostatni wpis na FB rozbawił sporo osób do łez. Znany z niekończącej się rywalizacji z obozem WCA Fight Team, warszawski trener tym razem przeszedł samego siebie twierdząc, że w starciu wyżej wymienionych fighterów jedno jest pewne:

WCA wpadło na genialny pomysł zestawienia dwóch zawodników z ich klubu przeciw sobie: Juras vs Pudzian. Genialne, bo i tak wygra WCA. Gratulacje, ja bym tego nie wymyślił.

Od momentu ogłoszenia, Pan Okniński nie pała pozytywnymi emocjami względem tej walki. Samemu twierdzi, nie dopuściłby do takiego obrotu sprawy. Chyba, że stawka byłaby odpowiednio wysoka i nie było wyjścia, o czym przekonywał w porannej rozmowie z naszym portalem:

Najbardziej denerwuje mnie to, że obaj chcieli walczyć z Kołeckim. Pudzian chciał rewanżu, Juras rzekomo też chciał. To nieprofesjonalne, by ich ze sobą zestawiać. Może tylko gdyby mieli walczyć o pas.

Trener Mirek podejrzewa również inny problem na linii Juras-Pudzianowski, który w przeszłości określił jako „ustawka”. Gdy przywołaliśmy ten fakt w trakcie wywiadu, odpowiedział:

Może to nie będzie 100% ustawka. Jednak sparring partner Pudziana, którego widać u niego na filmie, trenował tae kwon do gdzieś w klubie pod warszawą i jednocześnie jest dobrym kolegą Jurasa. Każdy może się sam domyślić co to oznacza.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x