Celtic Gladiator gotowe zainwestować 100 tys. Euro w 1 walkę MMA!

25 czerwiec 2021
0

Organizator Albert Jarzębak, tuż po ważeniu uczestników gali Celtic Gladiator 29. W rozmowie skupiliśmy się na kontynuacji umowy z 2019, której efektem jest właśnie powrót do Bielska Białej:

Kontynuacja miała być w zeszłym roku, ale musieliśmy wówczas odpuścić galę w Bielsku ze względów Covidowych i przełożyć ją na teraz. Na dzień dzisiejszy mamy bardzo dobre relacje z miastem i chcemy je podtrzymać. Chcemy zrobić galę bez względu na wynik i na to co się tu wydarzy.

Ta wspomniana przerwa dotyczyła niemal każdego „gracza” od niskiego, do wysokiego szczebla. Dlatego sobotnia gala jest wielkim sprawdzianem zapotrzebowania rynku na MMA. Zwłaszcza, że tylko w ten weekend jest około 10 gal:

To jest test, który polega na tym żeby zobaczyć jak ta gala się zamknie finansowo. Czy to byłaby pusta hala, gdzie możemy żyć dzięki PPV, czy to będzie hala pełna i jest ta atmosfera, to dla mnie nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby były dobre sportowe walki i żeby całość zamknęła się finansowo. Na razie nie jesteśmy w czołówce i nie musimy się przeciskać z rekinami (tej branży). Nie mamy presji na sobie, bo czy zrobimy później galę za rok czy za dwa, to zrobimy ją wtedy kiedy będzie na nią odpowiednia koniunktura. Teraz robimy to po to, żeby utrzymać się w rankingu.

Więcej w wywiadzie powyżej. Jednocześnie przypominamy, że bilety na galę są wciąż dostępne na www.bilecik.pl, a transmisja będzie dostępna za pośrednictwem EventTV.global.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x