VIDEO: Daniel Skibiński znokautował Duque na Abu Dhabi Warriors 20

19 czerwiec 2021
0
VIDEO: Daniel Skibiński znokautował Duque na Abu Dhabi Warriors 20
foto.: uae warriors

Niemal w tempo po zwycięstwie Marty Waliczek w Czechach, wszedł w Abu Dhabi Daniel Skibiński (18-5), który potrzebował nieco ponad dwie rundy by ubić mocnego Hiszpana – Acoidana Duque (16-3).

Walka nie była łatwa dla Polaka, który musiał mierzyć się z olbrzymią agresją rywala. Przełom przyszedł jednak niespodziewanie w trzeciej odsłonie, gdy Daniel rozpoczął akcję latającym kolanem. Celnym oczywiście i na jego szczęście był to początek końca zranionego Duque’a, który ratując się próbą wejścia w nogi, był karcony kolejnymi ciosami młotkowymi. Uderzenia były tak celne i mocne, że Daniel szybko przeniósł się za plecy rywala i stamtąd nadal dobijał młotkowymi. Całość do tego stopnia, że w zasadzie wygiął Acoidana w drugą stronę i ubił go do częściowej utraty przytomności. Sędzia nie miał czego robić, nie było czego zbierać.

Gratulacje dla Daniela i Ankos MMA, bo ten pojedynek mógł mieć ogromne znaczenie dla poznańskiego fightera w kontekście jego dalszej kariery za granicą. Tym bardziej, „El Pei” był po sześciu wygranych bez porażki i samemu zmierzał w miejsce o którym marzą wszyscy zawodnicy w formule przekrojowej. Zobaczcie całość na video:

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x