Karta Celtic Gladiator 29 domknięta + typy „matchmakera” na sportowe perełki

15 czerwiec 2021
0
Karta Celtic Gladiator 29 domknięta + typy „matchmakera” na sportowe perełki

Oficjalnie karta Celtic Gladiator 29 w Bielsko Biała została domknięta. W sumie zobaczymy 10 walk z podziałem na 6 zawodowych i 4 semi-pro. W rozmowie z matchmakerem organizacji Szymonem Bońkowskim z Arrachionu Olsztyn, porozmawiałem na temat jego oczekiwań, a które powinny zadowolić lokalną publiczność:

Przede wszystkim oczywiście walka Radosława Tarnawy z Borysem Borkowskim jest tą, która powinna zwrócić uwagę tutejszych fanów MMA. Tarnawa ma największy zawodowy rekord, jest z Bielska Białej i dlatego może być najbardziej oczekiwaną. Jego rywal jest niepokonany i reprezentuje dobry, sportowy poziom.

Drugi pojedynek, który rokuje bardzo dobrze w kontekście sportowym, jest starcie Piotra Olszynki z Patrykiem Martynikiem z Octagon Team Cieszyn. Czeski zawodnik bardzo dobrze pracuje w klatce, ma duże doświadczenie amatorskie i rywale za bardzo nie chcą z nim walczyć. Olszynka to zawodnik Silesian Cage Club i weteran MMA. Talent i wciąż perspektywiczny zawodnik.

W tej rozpisce chodziło o to, aby umieścić na niej jak najwięcej lokalnych fighterów. Być może nie robią takiego wrażenia na papierze, ale w klatce pokażą dobry poziom.

Bilety na Celtic Gladiator29 są dostępne na www.kupbilecik.pl. Pay Per View w sprzedaży na eventtv.global w cenie 20 złotych. Wydarzenie rozpocznie się 26.06.2021 o godzinie 18:00.
Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x