Organizatorzy The MMAtch: „Nie zabraknie dobrych nazwisk i dobrych walk.”

18 czerwiec 2021
0

Przy okazji wizyty w Tychach, spotkaliśmy się z organizatorami lipcowej gali The MMAtch, która odbędzie się w ciekawych okolicznościach historycznych. Bliżej o projekcie opowiedział nam najpierw współorganizator Patryk Szczygieł:

Gala odbędzie się na przedzamczu ogrodzienieckim. W tamtym roku dobrze sprawdziliśmy to miejsce i wszystkie warunki techniczne zostały wówczas spełnione tak, żeby gala odbywała się komfortowo i bezpieczne. Dlatego będzie to impreza zadaszona. Sam Ogrodzieniec magnetyzuje, przyciąga i jest to piękne miejsce związane bezpośrednio z walką, rycerstwem.

A skoro o rycerzach mowa, to nie może zabraknąć walki z użyciem stalowego oręża, tak jak ma to miejsce podczas gal M-1 Challenge, co zawsze było ciekawą atrakcją dla zgromadzonych kibiców. Tę częśc przybliżył nam drugi z organizatorów, Krystian Kwiecień:

Będziemy mieli 7 pojedynków na zasadach brazylijskiego jiu jitsu w Gi/No-gi, do tego 6 pojedynków MMA w semi pro i 3 zawodowe pojedynki MMA. Walki BJJ są dlatego, że wywodzimy się z tego sportu i chcemy je promować, rozwijać. Świadomość kibiców w tym względzie też jest coraz większa, którzy żywiołowo reagują gdy zawodnik robi ciekawą akcję w parterze. Do tego wspomniane semi pro z zawodnikami będącymi na początku swojej drogi, którzy będą mieli gdzie doskonalić swoje umiejętności. Oczywiście nie może zabraknąć walk zawodowych, które elektryzują wszystkich. Nie zabraknie dobrych nazwisk i dobrych walk.

Więcej w wywiadzie powyżej. Wydarzenie będzie można zobaczyć na żywo 3-go lipca o 18:00, m. in. wykupując PPV w cenie 19.99 zł na www.themmatch.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x