W Rosji konflikty wyjaśnia się na sportowo w trybie natychmiastowym

29 czerwiec 2021
2
W Rosji konflikty wyjaśnia się na sportowo w trybie natychmiastowym

Nie powiem, żebym nie dostrzegał jak mocno kultura zachodnia miała wpływ na świat wschodu (i odwrotnie), jednak sposób w jaki potoczyły i rozwiązały się wydarzenia na niedawnej R3 Fighting Championship w Moskwie, był typowo Rosyjski. Rezultat przyszedł niemal natychmiast.

Zaczęło się od typowej burdy, do jakich dochodzi stosunkowo często  i to na całym globie, gdy do hali wpuścić zbyt dużo samców alfa. Jednak nawet nie bójka pomiędzy stronami wzbudziła nasze zainteresowanie, co sposób na rozwiązanie konfliktu. Rozwiązanie przyszło bowiem zaraz po, właśnie w formie sportowego rozstrzygnięcia konfliktu. Na video poniżej możecie zaobserwować początek niesportowej bitki:

Gdy już opadły pierwsze emocje, Panowie w czarnej i niebieskiej koszulce założyli rękawice, po czym poszli w tango. Ciekawe czy poza zaspokojonym ego otrzymali standardowe wynagrodzenie jak za walkę? Tymczasem, zobaczcie całą walkę, zakończoną przed czasem. Bo jakżeby inaczej w tym przypadku!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Boris J.
1 rok temu

Ruskie muslimy to najgorszy sort ludzi, dorównują im tylko hazarscy żydzi. religia i kultura niby na pierwszym miejscu, życie z zasadami przekazywanymi z dziada na wnuka i inne takie, a w rzeczywistości liczy się tylko szelest szekli. już nawet w raj nie wierzą. tylko kasa. ha tfu!

Eryk
Eryk
1 rok temu

Dobre to mnie sie podoba

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x