Pełna karta walk The MMAtch 2: „Obrzut vs Bartoszewicki”

01 lipiec 2021
0
Pełna karta walk The MMAtch 2: „Obrzut vs Bartoszewicki”

Wczoraj poznaliśmy wszystkich bohaterów sobotniej The MMATCH, która odbędzie się na tle zamku Ogrodzieniec, koło Zawiercia. W sumie 7 pojedynków MMA, tyle samo BJJ/No Gi, a między nimi bokserskie Freak Fighty, Na początek klimatycznie dobrana walka na miecze. Dosłownie!

W najważniejszym pojedynku wieczoru zmierzą się Maksymilian Bartoszewicki (1-3) i Daniel Obrzut (1-3). Obaj zawodnicy mają podobny przebieg zawodowej kariery i tego dnia podobnie będą pragnęli powrócić na zwycięską ścieżkę. Bardziej aktywny był reprezentujący Kruk Gym Kalisz – Bartoszewicki, który dwa ostatnie lata szlifował jeszcze na scenie amatorskiej. Ostatni zawodowy występ zanotował w 2019 i nie może go uznać do udanych. Z kolei Obrzut to prawdziwy weteran jeżeli chodzi o staż w tym sporcie. Zawodowstwo zaczynał 13 lat temu, powalczył przez 3 kolejne i na 10 lat słuch o nim zaginął. Teraz wraca jako reprezentant Grizzly Martial Arts Ruda Śląska i Bastionu Tychy, by coś sobie jeszcze udowodnić. Ich pojedynek odbędzie się w kategorii 70 kg.

Pozostałe pojedynki MMA przedstawiamy w formie graficznej. Będą to starcia Semi Pro.

Wydarzenie jest imprezą o charakterze charytatywnym. Głównym celem jest pomoc dla 17-letniej Zuzanny Rasztabigi, cierpiącej na porażenie mózgowe. Wspomóc sprawę możecie między innymi kupując PPV w cenie 19,99 złotych na oficjalnej stronie www.ThMMATCH.pl.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x